Aktualizacja aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows – HideIPVPN 4.0.0.0

Smart DNS i VPNJest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynamy aktualizację naszej aplikacji VPN i Smart DNS dla systemów Windows. Oto co zmieniliśmy i jak dokonać aktualizacji.

Co nowego w aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows?

  • Połączenie OpenVPN otrzymało wybór protokołu TCP lub UDP;
  • Połączenie OpenVPN pozwala teraz na wybór portu, odpowiednio 443, 555, 992 lub 1194;
  • Dodaliśmy zabezpieczanie DNS, tzw. „DNS leak protection”;
  • Nasza aplikacje będzie od teraz sprawdzać czy opcja proxy została włączona;
  • Ekran opcji Smart DNS został poprawiony;
  • wprowadziliśmy także dużą liczbę większych i mniejszych usprawnień w samym kodzie oraz wyeliminowaliśmy mniejsze błędy

Mamy nadzieję, że nowa wersja VPN i Smart DNS się Wam spodoba!

VPN i Smart DNS proces aktualizacji…

Jeśli obecnie nie korzystacie z naszej aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows, znajdziecie ją na naszej angielskiej stronie. Jeśli zaś nie korzystacie z naszych pakietów VPN i Smart DNS możecie zapraszamy do wypróbowania!

1). Jeśli korzystacie z naszej aplikacji, prosimy o jej zrestartowanie. Po ponownym uruchomieniu zobaczycie (1) i (2), że nowa wersja jest dostępna. Proszę kliknąć „UPDATE” by kontynuować.

1

2

2. Zostaniecie zapytani o instalacje nowej wersji oprogramowania. Po kliknięciu „YES” nowa wersja zostanie zainstalowana od razu, w przypadku wyboru „NO” nowa wersja zainstaluje się po ponownym uruchomieniu programu.

3

4. Zmieniliśmy dostępne po przez aplikacje protokoły VPN jak również ich kolejność (3). Ponad to w nowej wersji programu dostepna jest nowa lokalizacja IP (4).

5

5. Ostatni zrzut pokazuje następujące zmiany:

(5) – opcja łączenia z serwerem VPN po zalogowaniu

(6) – automatyczne połączenie z serwerem VPN w przypadku gdyby wcześniejsze połączenie zostało zerwane

(7) – możliwość wyboru portu i protokołu dla opcji Open VPN

(8) – uaktywnienie zabezpieczenia „DNS leak protection”

(9) – pojawił się przycisk powiadomień. Stanie się aktywny gdy nowa wersja oprogramowania będzie dostępna. Ponad to nasze oprogramowanie będzie teraz sprawdzać czy opcja „Proxy” jest aktywna i powiadamiać o tym.

6

Wszystkich z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować oferty HideIPVPN zapraszamy do całkowicie darmowego (i bez zobowiązań!!!) testu naszej oferty VPN i/lub Smart DNS.

Smart DNS VPN za darmo