Aktualizacja aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows – HideIPVPN 4.0.0.0

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że rozpoczynamy aktualizację naszej aplikacji VPN i Smart DNS dla systemów Windows. Oto co zmieniliśmy i jak dokonać aktualizacji.

Co nowego w aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows?

 • Połączenie OpenVPN otrzymało wybór protokołu TCP lub UDP;
 • Połączenie OpenVPN pozwala teraz na wybór portu, odpowiednio 443, 555, 992 lub 1194;
 • Dodaliśmy zabezpieczanie DNS, tzw. „DNS leak protection”;
 • Nasza aplikacje będzie od teraz sprawdzać czy opcja proxy została włączona;
 • Ekran opcji Smart DNS został poprawiony;
 • wprowadziliśmy także dużą liczbę większych i mniejszych usprawnień w samym kodzie oraz wyeliminowaliśmy mniejsze błędy

Mamy nadzieję, że nowa wersja VPN i Smart DNS się Wam spodoba!

VPN i Smart DNS proces aktualizacji…

Jeśli obecnie nie korzystacie z naszej aplikacji VPN i Smart DNS dla Windows, znajdziecie ją na naszej angielskiej stronie. Jeśli zaś nie korzystacie z naszych pakietów VPN i Smart DNS możecie zapraszamy do wypróbowania!

1). Jeśli korzystacie z naszej aplikacji, prosimy o jej zrestartowanie. Po ponownym uruchomieniu zobaczycie (1) i (2), że nowa wersja jest dostępna. Proszę kliknąć „UPDATE” by kontynuować.

2. Zostaniecie zapytani o instalacje nowej wersji oprogramowania. Po kliknięciu „YES” nowa wersja zostanie zainstalowana od razu, w przypadku wyboru „NO” nowa wersja zainstaluje się po ponownym uruchomieniu programu.

4. Zmieniliśmy dostępne po przez aplikacje protokoły VPN jak również ich kolejność (3). Ponad to w nowej wersji programu dostepna jest nowa lokalizacja IP (4).

5. Ostatni zrzut pokazuje następujące zmiany:

(5) – opcja łączenia z serwerem VPN po zalogowaniu

(6) – automatyczne połączenie z serwerem VPN w przypadku gdyby wcześniejsze połączenie zostało zerwane

(7) – możliwość wyboru portu i protokołu dla opcji Open VPN

(8) – uaktywnienie zabezpieczenia „DNS leak protection”

(9) – pojawił się przycisk powiadomień. Stanie się aktywny gdy nowa wersja oprogramowania będzie dostępna. Ponad to nasze oprogramowanie będzie teraz sprawdzać czy opcja „Proxy” jest aktywna i powiadamiać o tym.

Wszystkich z Was, którzy nie mieli jeszcze okazji wypróbować oferty HideIPVPN zapraszamy do całkowicie darmowego (i bez zobowiązań!!!) testu naszej oferty VPN i/lub Smart DNS.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more