Aplikacje VPN dla Androida (jak zapamietać hasło)

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zdajemy sobie sprawę sobie sprawę, że Ci z Was, którzy korzystają z naszych serwerów VPN przy pomocy urządzeń z systemem Android mogą mieć spory kłopot. Wygląda na to, że Google projektując system nie pomyślało o tym, że wygodna obsługa  połączeń VPN może być istotna dla części użytkowników. Z tego powodu ta część systemu jest, ujmując to delikatnie – troszkę „user unfriendly”, szczególnie w kwestii obsługi haseł. Potencjalnie rozwiązaniem mogą być Aplikacje VPN dla Androida.

Największym problemem jeśli chodzi o  VPN i Androida jest konieczność każdorazowego wpisywania hasła przed nawiązaniem połączenia. Jest to niewątpliwie bezpieczniejsze rozwiązanie od tego, gdzie hasło jest wpisane i zapamiętane na stałe ale w przypadku urządzenia mobilnego potrafi być bardzo uciążliwe. Jeśli korzystacie z połączenia 3G tam gdzie sygnał jest słaby może sie zdarzyć, że połączenie z naszymi serwerami będzie często zrywane (jak wiecie, korzystając z usług HideIP VPN w domu lub pracy nie jest to nasza wina :-)! ). Zerwana połączenie to konieczność ponownego wpisania hasła. Kiedy taka sytuacja zdarza się wielokrotnie w ciągu kilku minut naprawdę można stracić cierpliwość. Jest nam zatem niezmiernie miło poinformować, że natrafiliśmy na rozwiązanie dla tego problemu.

Jak donosi serwis Android Police w sklepie Android Market dostępne są dwie aplikacje vpn, które bardzo skutecznie rozwiązują ten problem. Co więcej, obie, poza funkcja zapamiętania hasła VPN maja także kilka innych przydatnych funkcji.

Aplikacje VPN to…

Pierwsza z nich (darmowa) to 5VPN. Wystarczy wejść na strone serwisu, pobrać, zainstalować i używać – do połączenia będzie potrzebych (po konfiguracji) 5 kolejnych kliknięć.

Druga z nich (płatna) to 1VPN – funkcjonalność podobna jak powyżej, ale wystarczy jedno kliknięcie by połączyc się z dowolnym z naszych serwerów Premium VPN. Jedno kliknięcie i Wasz telefon czy tablet ma zmienione IP na jedno z 20 oferowanych przez naszą usługę.

Poza funkcją zapamietywania haseł będzie mogli tez skorzystac z opcji automatycznego wznowienia połączenia czy umieścić na ekranie urządzenia odpowiedni widget.

Obie aplikacje VPN są oczywiście w pełni kompatybilne z naszymi serwerami VPN. Przypominamy, że dzieki połączeniom VPN które oferujemy, możecie zastąpić swój prawdziwy adres IP adresem z USA (sprawdź co to hulu.com), z UK (tu dowiesz się co można zrobić z adresem IP z UK) czy jeśli chcecie anonimowo skorzystać z sieci torrent lub p2p z naszymi serwerami w Holandii i Niemczech.

Żaden z naszych pakietów nie wymaga długoterminowej umowy (można płacić lub nie i dokonywać zmian pakietów co miesiąc) a same pakiety zaczynają się już od $5.99/miesięcznie. Dołącz do naszych zadwowolonych klientów (z całego świata). Korzystaj ze stron objętych „geo blokad” i surfuj po sieci – bezpiecznie i anonimowo.

MAMY Aplikacje VPN!

Serdecznie zapraszamy do instalacji i korzystania – stworzyliśmy dla Was aplikacje VPN dedykowaną naszej usłudze. Po szczegóły kliknij w obrazek poniżej.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more