VEVO.COM – Twoje ulubione teledyski w Full HD

vevo.comKolejny dzień w toku i kolejne świetne informacje dla wszystkich fanów muzyki! Jeśli jeszcze nie słyszeliście to w USA działa serwis VEVO. Jest to spółka J.V. pomiędzy Sony Music Entertainment, Universal Music Group i Abu Dhabi Media wraz z licencjami EMI dotyczącymi zawartości (więcej na ten temat dowiecie się tu: http://en.wikipedia.org/wiki/Vevo. Mówiąc w prost VEVO to taki odpowiednik HULU ale z muzyką (teledyskami) zamiast seriali. Teraz posiadając jeden z naszych pakietów Premium (z serwerami w USA) możecie cieszyć się swoją ulubioną muzyką i OBRAZEM jednocześnie. Nie ważne gdzie jesteście, przez 24h/dobę. Jeśli nie udaje Wam się założyć darmowego konta na Spotify (wymagane posiadanie IP z kraju w którym Spotify jest dostępne – np. UK) a Pandora zbyt ograniczona (wybierasz rodzaj muzyki a nie konkretne kawałki)  VEVO będzie pewnie tym czego dotąd szukałeś (takie MTV „online” – tylko lepsze!) 🙂 Po założeniu konta możecie bez ograniczeń tworzyc playlisty, dodawać klipy do ulubionych, dzielić się ze znajomymi swoja ulubiona muzyką na Facebook’u  (pod warunkiem, że mają adres IP z USA). Co więcej, dzięki dostępowi przez nasze super szybkie serwery VPN możecie sporo materiałów oglądać w rozdzielczości Full HD, 1080p.!  I to wszystko jako darmowy stream.

Jeśli Twój obecny pakiet VPN nie zawiera dostępu do serwerów z USA (lub jesteś nowym klientem) prosimy o wybranie jednego z poniższych pakietów w sekcji Premium:

Pamiętajcie, że korzystanie z usług HideIP VPN nie wiąże się z żadną umową – możecie zrezygnować (przestać płacić) w dowolnym momencie (jeśli jesteś obecnym klientem – możesz podwyższyć posiadany pakiet lub wrócić do obecnego w dowolnej chwili).