Little Britain online (bez ściągania) :-)

Jeśli jesteś fanem „Little Britain” mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Wszystkie trzy, kompletne sezony możesz teraz oglądać na HULU (http://www.hulu.com/little-britain). „Little Britain” będzie obecne na HULU do 28/02/2011. Wszyscy klienci, którzy wykupili pakiet zawierający dostęp do serwerów w USA (maskujące oryginalny adres IP adresem z US) mogą oglądać wszystkie odcinki od zaraz. Jeśli wykupiony przez Was pakiet nie zawiera dostępu do ww. serwerów lub jeszcze nie korzystacie z usług HideIP VPN – najwyższy czas zacząć. Przypominamy, że korzystanie z usług HideIP VPN nie wiąże z żadną umową. W każdej chwili możecie zrezygnować z naszych usług czy też zmienić dostępny pakiet (np. po obejrzeniu „Little Britain” od kolejnego miesiące możecie powrócić do poprzedniej „taryfy” o ile nic więcej na HULU [w co szczerze wątpimy!!!:-)] Was nie zainteresuje.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług pamiętaj, że zmiana Twojego prawdziwego IP to nie tylko dostęp do stron z blokadą regionalną ale także bezpieczniejsze korzystanie z Internetu!

Aby uzyskać dostęp do HULU (i innych podobnych stron w USA) skorzystaj z następujących pakietów wymienionych w sekcji PREMIUM:

US VPN or US2 VPN w cenie $5.99/miesięcznie (bez żadnych limitów w ilości przesłanych danych czy ograniczania prędkości!)

Dziekujemy za korzystanie z naszych usług – nie zapomnijcie polecić nas znajomym ;-).

2 thoughts on “Little Britain online (bez ściągania) :-)

  1. WOW! Świetna informacja. Od dłuższego czasu szukam Little Britain w sieci!
    A przy okazji poprzedniego wpisu – kiedy znów jakiś konkurs żeby wygrać darmowy VPN? 🙂

    1. Jak tylko trafi sie ciekawa okaza lub pomysl. Jesli masz pomysl jakim konkursem mozemy promowac usluge VPN napisz 🙂

Comments are closed.