Wielkanocna promocja VPN – oszczędzasz do 60%!

Wielkanocna promocja VPNZgodnie z tradycja najlepszej usługi VPN,  od czasu do czasu, dajemy Wam okazje zakupu dobrego VPN w okazyjnej cenie. Zbliżają się Święta Wielkiejnocy. Okazja do zorganizowania promocji jest zatem idealna i w związku z tym ogłaszamy – Wielkanocna promocja VPN startuje już dziś! Mamy nadzieje, że dzięki obniżonym cenom usługi VPN więcej osób zdecyduje się na skorzystanie z tego zabezpieczenia się w sieci. Pamiętajcie, bezpieczeństwo Waszych danych, Waszej prywatności, Waszych pieniędzy, Was…. nie ma ceny.

Zatem, jeśli jesteście u nas po raz pierwszy, w skrócie – co Wam da VPN? 

Wielkanocna promocja VPN – najlepszy VPN Easter VPN & Smart DNS

W naszej sieci VPN działa 29 szybkich serwerów VPN. Są ulokowana w 7 krajach. Połączenie z dowolnym z nich pozwoli na ukrycie Waszego prawdziwego adresu IP. Z działającym VPN strony i usługi w sieci widza tylko Wasz anonimowy i do tego współdzielony z Innymi adres IP – tak naprawdę adres samego serwera VPN. Bez względu na to gdzie faktycznie jesteście w łatwy sposób możecie zmienić adres IP komputera czy telefonu i udawać, że łączycie się z Internetem z USA, UK, Kanady, Niemiec, Holandii, Francji czy Polski. Ta ostatnia lokalizacja przyda się tym z Wam, którzy nie mieszkając w Polsce chcą mieć dostęp do Polskiej TV za granicą.

Wszystkie serwery gwarantują przepustowość do 1 Gbps. Oznacza to, że bezpieczne korzystanie z torrentów czy oglądanie TV jest bardzo komfortowe. Dzięki VPN ukrywacie swoje dane przed hakerami, historie przeglądanych stron przed dostawcą internetu i bezpiecznie korzystacie z sieci także łącząc się za pomocą otwartych, publicznych sieci Wi-Fi – patrz np.bezpieczne przelewy bankowe w czasie wakacji. Nasz VPN to możliwośc skorzystania z popularnych protokołów VPN – SoftEther VPN, PPTP, L2TP i Open VPN.

Każdy Z Was łatwo połączy się z nasza siecią VPN korzystając z darmowych aplikacji VPN dla Androida, iOS, Windows i Mac OS.

I pamiętajcie – usługa Smart DNS jest częścią każdego planu VPN, który oferujemy!

 

Wielkanocna promocja VPN – oszczędź do 60% – subskrybuj już dziś!

Wielkanocna promocja VPN

Nasza oferta, Wielkanocna promocja VPN jest oczywiście ograniczona czasowo. Trwa od dziś, tj. 11.04 – 25.04. Po tym czasie, wszystkie ceny wracają do normy. Im na dłuższy okres rozliczeniowy się zdecydujecie tym większe oszczędności możecie poczynić!

Jeśli macie zwyczaj robienia sobie prezentów z okazji Świąt Wielkanocnych, tzw. „Zajączka” rozważcie, czy sprezentowanie komuś pakietu VPN nie jest fajnym i oryginalnym pomysłem? Jeśli macie pytania dotyczące naszej usługi tego jak działa Wielkanocna promocja VPN – piszcie w komentarzach poniżej.

Wesołych Świąt!

SUBSKRYBUJ VPN