Chromecast i więcej TV online za granicą na wiosnę!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Wszystko wskazuje na to, że dobre wiadomości na wiosnę nie chcą przestać płynąć! Jeszcze dobrze nie zaczęliśmy wiosennej promocji VPN na Święta a tu okazuję się, że nasza ulubiona telewizja online wzbogaca się o nowe kanały w ofercie. A więc… na wiosnę, jeszcze więcej TV online za granicą! 

TV online za granicą – co, kto, gdzie?

O nowe kanały wzbogacił się oczywiście videostar.pl – jedyny (znany nam!) legalny serwis z Polską telewizja na żywo. W związku z tym, ze serwis działa legalnie, jego dostępność jest ograniczona terytorialnie. Tzn. oglądać go mogą jedynie osoby korzystające z internetu z Polskim adresem IP. Ale o tym za chwilę.

O serwisie pisaliśmy już kilka razy na blogu, ale chyba nie obrazicie się za małe podsumowanie i przypomnienie.

Serwis podzielił dostępność kanałów TV na 4 pakiety.

Pierwszy, darmowy pakiet to Starter. Zawiera 32 kanały TV. Niestety nie są dostępne w jakości HD. Kanały w tym pakiecie to:

Kolejne pakiety są już płatne. Pierwszy z nich, to pakiet Starter Plus. Jego cena zaczyna się od 3,90 zł/4 dni. W pakiecie tym znajdziecie 34 kanały TV. Czyli to co w pakiecie Starter + TVP1 i TVP2 w jakości HD.

Następny w kolejności mamy pakiet podstawowy.  W zależności od rodzaju płatności jego koszt zaczyna się od 14,90 zł/miesiąc. W pakiecie otrzymacie dostęp do 57 kanałów TV.

Ostatni pakiet, nazywa się Rozszerzony. W pakiecie, za 24,90 zł/miesięcznie otrzymacie możliwość oglądania 83 kanałów TV. Teraz do pakiety dołączyły nasze ulubione, czyli Comedy Central i Comedy Central Family. Tak, wraz z Videostar, możecie oglądać Comedy Central na żywo!!! Online. Na praktycznie dowolnym urządzeniu.

Ale to nie koniec nowości!

TV online za granicą przez Chromecast!

Po zakończeniu testów, domyślny player usługi pozwoli Wam wybrać jakość przesyłanego obrazu – odpowiednio 480p lub 720p. Do tego, pojawiła się nowa funkcja, która wielu z Was uprzyjemni oglądanie TV. Od teraz, możecie przesyłac obraz z Videostar za pomocą Chromecast na swój TV.

Jak oglądać Videostar i TV online za granicą?

Jak pisaliśmy na początku, by cieszyć się Polska TV na żywo za granicą z serwisu Videostar potrzebujecie Polski adres IP. Najprościej zmienić go korzystając z naszej oferty VPN i Smart DNS. Oferujemy Wam do wyboru dwa serwery VPN w Warszawie oraz bardzo szybkie proxy w usłudze Smart DNS. Konfiguracji możecie dokonać ręcznie, ale prościej skorzystać z naszych darmowych aplikacji VPN dla Windows, MacOS, Androida i iOS. Aktywacja i konta odbywa się praktycznie od razu. Oczywiście poza IP z Polski, nasza aplikacja oferuje także adres IP z innych krajów i co dla części z Was ważne… możliwość anonimowego i bezpiecznego korzystania z torrentów.

Nie jesteś pewien co i jak? Zapytaj nas o co chcesz w komentarzu albo po prostu przetestuj nasz VPN. Za darmo! Bez zobowiązań. Wystarczy adres e-mail, o numer karty nie prosimy.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more