SmartDNS za darmo – bez zobowiązań, dla każdego!

Wypróbój za darmo!Dziś czas na króciutki wpis, który powinien zainteresować wszystkich tych z Was, którzy się wahają… Kupić, nie kupić. Działa, nie działa. Dobre czy złe? W końcu nikt nie lubi kupować „kota w worku” – nie wiadomo co to za kot no i…. szkoda kota! Czyli SmartDNS za darmo. My też wolimy być bezpieczni decydując się na jakiś produkt czy usługę przez Internet. Niby dokonuje się przeglądu ofert czy opinii ale z HideIPVPN jest problem. No bo czy to możliwe, żeby usługa była tak dobra, że nie ma na nasz temat złych opinii? Jak to możliwe, że na Facebooku firma rozmawia, z klientami, odpowiada, nie kasuje postów i nikt się nie skarży? Czy to możliwe, żeby komuś tak bardzo zależało na kliencie i jego zadowoleniu?

Nam też trudno byłoby uwierzyć w coś takiego i dlatego postanowiliśmy pomóc Wam przekonać się na własnej skórze.

Często firmy oferują darmowy test swoich produktów ale w 99% przypadku jest to obwarowane kruczkami, haczykami lub tak zniechęcającą procedurą, że mało kto faktycznie decyduje się na test. Szczególnie gdy po fakcie mamy wizje wysyłania wypowiedzeń, maili z rezygnacja, tłumaczeń, telefonów dlaczego nie, itd.

Obiecujemy, że u nas jest inaczej!

Damrowy Smart DNS przez 7 dni!Poprosimy Was o trzy rzeczy. Imię, nazwisko i adres e-mail, na który wyślemy listy powitalne oraz pełną informację jak skonfigurować SmartDNS za darmo na Waszym komputerze, telefonie, tablecie czy routerze. Po aktywacji i konfiguracji urządzenia, przez 7 dni otrzymacie kompletnie nielimitowany dostęp do pełnej wercji naszej usługi SmartDNS.

Mieszkacie w Polsce, macie Smart TV i chcecie oglądać Netflix’a czy BBC? Żaden kłopot – nasz SmartDNS na to pozwala! A może mieszkacie w UK czy USA i chcecie mieć wygodny dostęp do polskich serwisów VOD z za granicy? Co z Polski można oglądać w dowolnym miejscu na świecie z naszym Smart DNS? Rzucicie okiem na grafikę poniżej.

Polskie VOD za granicą

Oczywiście w ramach tej samej usługi, bez żadnej ingerencji z Waszej strony macie też dostęp do Netflixa, Hulu, HBO Now, HBO GO (USA), Crackle, ITV, BBC iPlayer i wielu innych.

SmartDNS za darmo – a co po 7 dniach?

Nic! Jeśli nie zdecydujecie się pozostać z nami i opłacić usługi Premium Smart DNS (od $3.24/miesięcznie – bez żadnej umowy terminowej!) Wasze testowe konto po prostu przestanie działać. Żadne inne czynności nie są wymagane z Waszej strony. Nie potrzebujemy Waszej karty kredytowej numeru telefonu, adresu. Ufamy, że prosta rejestracja, dobra cena i świetnie działająca usługa będą wystarczająco przekonujące by pozostać z nami na dłużej!

Nie czkajcie, wypróbujcie Smart DNS za darmo już dziś!

11 thoughts on “SmartDNS za darmo – bez zobowiązań, dla każdego!

 1. Cóż za okazja, szkoda, że mieszkam w Danii i zależy mi na polskim vod, to niby jak mam sobie przetestować? Trial konto dla amerykańców, a reszta robiona w uja.

  1. A zresztą widzę, że to cała oferta, no to cóż, kicha.

   1. Sugerujemy najpierw spróbować a potem chętnie wysluchamy konstruktywnej krytyki. Pozdrawiamy!

  2. Trial jest dla każdego. Wystarczy wybrać wejść na główna stronę (http://bit.ly/iGAD9u), zjechać w dół do SmartDNS, kliknąć „Trzy…” i podać wymagane dane – czyli mail. I już.

 2. Jasne, ale czy jest opcja wybrania Polski? Nie ma, co w tym niekonstruktywnego?

 3. Okej, mój błąd, przecież bawię się w VPNach, a temat tyczy się czego innego, zwracam honor, zaraz będę próbował 😉

  1. Nie ma sprawy – wszystkim się zdarza.
   Będziemy wdzięczni za komentarz po testach. Czy SmartDNS za granicą sprawdził się do Polskiego VOD.

    1. Nie trzeba wybierać ani Polski, ani USA ani UK. SmartDNS automatycznie „rozpoznaje” czy strona z która chcesz się połączyć jest w PL, USA czy UK. Jeśli zaś chodzi o VPN to serwery w VPN w Polsce nie są przez HideIPVPN ofertowane i reklamowane.

Comments are closed.