SmartDNS za darmo – bez zobowiązań, dla każdego!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś czas na króciutki wpis, który powinien zainteresować wszystkich tych z Was, którzy się wahają… Kupić, nie kupić. Działa, nie działa. Dobre czy złe? W końcu nikt nie lubi kupować „kota w worku” – nie wiadomo co to za kot no i…. szkoda kota! Czyli SmartDNS za darmo. My też wolimy być bezpieczni decydując się na jakiś produkt czy usługę przez Internet. Niby dokonuje się przeglądu ofert czy opinii ale z HideIPVPN jest problem. No bo czy to możliwe, żeby usługa była tak dobra, że nie ma na nasz temat złych opinii? Jak to możliwe, że na Facebooku firma rozmawia, z klientami, odpowiada, nie kasuje postów i nikt się nie skarży? Czy to możliwe, żeby komuś tak bardzo zależało na kliencie i jego zadowoleniu?

Nam też trudno byłoby uwierzyć w coś takiego i dlatego postanowiliśmy pomóc Wam przekonać się na własnej skórze.

Często firmy oferują darmowy test swoich produktów ale w 99% przypadku jest to obwarowane kruczkami, haczykami lub tak zniechęcającą procedurą, że mało kto faktycznie decyduje się na test. Szczególnie gdy po fakcie mamy wizje wysyłania wypowiedzeń, maili z rezygnacja, tłumaczeń, telefonów dlaczego nie, itd.

Obiecujemy, że u nas jest inaczej!

Poprosimy Was o trzy rzeczy. Imię, nazwisko i adres e-mail, na który wyślemy listy powitalne oraz pełną informację jak skonfigurować SmartDNS za darmo na Waszym komputerze, telefonie, tablecie czy routerze. Po aktywacji i konfiguracji urządzenia, przez 7 dni otrzymacie kompletnie nielimitowany dostęp do pełnej wercji naszej usługi SmartDNS.

Mieszkacie w Polsce, macie Smart TV i chcecie oglądać Netflix’a czy BBC? Żaden kłopot – nasz SmartDNS na to pozwala! A może mieszkacie w UK czy USA i chcecie mieć wygodny dostęp do polskich serwisów VOD z za granicy? Co z Polski można oglądać w dowolnym miejscu na świecie z naszym Smart DNS? Rzucicie okiem na grafikę poniżej.

Oczywiście w ramach tej samej usługi, bez żadnej ingerencji z Waszej strony macie też dostęp do Netflixa, Hulu, HBO Now, HBO GO (USA), Crackle, ITV, BBC iPlayer i wielu innych.

SmartDNS za darmo – a co po 7 dniach?

Nic! Jeśli nie zdecydujecie się pozostać z nami i opłacić usługi Premium Smart DNS (od $3.24/miesięcznie – bez żadnej umowy terminowej!) Wasze testowe konto po prostu przestanie działać. Żadne inne czynności nie są wymagane z Waszej strony. Nie potrzebujemy Waszej karty kredytowej numeru telefonu, adresu. Ufamy, że prosta rejestracja, dobra cena i świetnie działająca usługa będą wystarczająco przekonujące by pozostać z nami na dłużej!

Nie czkajcie, wypróbujcie Smart DNS za darmo już dziś!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more