SmartDNS już działa (a do tego jest promocja!)

SmartDNS dostęp do stron w USA i UKHURA, HURA, HURA!!! Nasza nowa usługa ruszyła i każdy chętny może wreszcie zobaczyć co to znaczy surfować bez ograniczeń, na dowolnym urządzeniu. SmartDNS czyli odblokowanie stron i usług internetowych w USA i UK uzyskało już u nas pełną funkcjonalność i jest dostępne dla wszystkich chętnych  To teraz po kolei, co można, co się zmieniło i ile to kosztuje. Najważniejsza informacja jest taka, że wszystkie pakiety Premium VPN z dostępem do serwerów w US, UK lub obu zostały (bez dodatkowych opłat!!!!) wzbogacone  o funkcjonalność SmartDNS. Oznacza to, że po jednorazowym skonfigurowaniu, bez połączenia VPN możecie korzystać z popularnych serwisów video (Netflix, Hulu, BBC, iPlayer, Abc, ITV i wiele innych) na praktycznie dowolnym urządzeniu.

Dodatkowo, Ci z Was mniej zainteresowani kwestiami prywatności w internecie mogą wykupić pakiety Premium SmartDNS. Wszyscy z Was, którzy chcieliby najpierw sprawdzić jak usługa działa mogą skorzystać (link na stronie głównej HideIPVPN.com) z darmowego okresu trial – 7 dni nielimitowanej usługi SmartDNS z pełnym dostępem do stron i usług w USA i UK dla komputerów, tabletów, telefonów, konsol i odtwarzaczy multimedialnych.

Na zakończenie, proponujemy skorzystanie z promocji pakietów SmartDNS. Należy kliknąć link powyżej Premium Smart DNS i w trakcie rejestracji podać jeden z kodów poniżej. Kody zapewniają upust cenowy przez pierwsze 3 miesiące korzystania z usługi. Damy znać gdy kolejne kody przestaną być aktualne. Liczba kont, które można zarejestrować z upustem jest ograniczona.

Kody:

DNS70OFF 70% taniej przez 3 miesiące – aktualizacja: konta z tym upustem już wyczerpane

DNS50OFF – 50% taniej przez 3 miesiące

DNS30OFF – 30% taniej przez 3 miesiące

Powodzenia!