Piłka nożna online i za darmo!

Piłka nożna online i za darmoChyba możemy się spokojnie założyć, że piłka nożna ma jednak więcej fanów niż Formuła 1. Tę drugą, dzięki Smart DNS możecie oglądać na stronach BBC (także BBC iPlayer) lub SKY Sports (jeśli wasi znajomi z UK podziela się dostępem do Sky Go). Dziś mamy przyjemność dodać nowy serwis z TV online na żywo i to nie byle jaką. Od dziś, dzięki Smart DNS  piłka nożna online i za darmo.

Dlaczego Smart DNS a nie VPN?

Odpowiedź na to pytanie jest banalnie prosta i krótka. Ludzie wiedzą, ze najlepszy VPN to taki, który pozwala na korzystanie z P2P i Torrentów oraz zmianę własnego adresu IP na adres IP z USA lub IP z UK. Skoro mało kto szuka dostępu do Polskiego IP wystarczy, że nasz Smart DNS oferuje dostęp do wszystkich największych serwisów VOD i TV w Polsce, w tym: iPla, iPlex, TVN Player, VOD.ONET, Chilli TV, VideoStar i inne. Kompletną listę znajdziecie na naszej stronie US – przy opcji Smart DNS.

Elevensports.pl – piłka nożna online!

 Być może część z Was wie, że w Polsce pojawił się nowy nadawca sportowy – Eleven Sports Polska, część Eleven Sports Network. Zgodnie z wiedzą z mediów, pomimo oficjalnego startu Elevensports nie ma jeszcze umów ze stacjami telewizyjnymi na retransmisje sygnału. Dzięki temu (mamy nadzieję, ze jak najdłużej) możemy oglądać piłkę nożną online i w dodatku ZA DARMO!!! Z informacji widocznych na stronie wynika, że transmisje meczów czyli to jaka piłka nożna online będzie transmitowana to: mecze FA Cup, mecze Serie A TIM, ATP 250, mecze Ligue 1 i La Liga. Jeśli chcecie sprawdzić co aktualnie jest nadawane i co możecie oglądać wystarczy zajrzeć pod adres: http://elevensportsnetwork.pl/program-telewizyjny/

Obecnie trudno nam powiedzieć jak długo transmisje meczów piłki nożnej będą nadawane w tej formie, za darmo. Należy się spodziewać, że gdy kanał trafi do pierwszych dostawców TV transmisja online stanie się płatna. Obiecujemy jednak, ze dołożymy wszelkich starań, by mecze piłkę nożną dało się oglądać tak długo jak elevensports będzie w sieci nadawać.

A zatem piłka nożna online = nasz Smart DNS. A nasz Smart DNS to zawsze najlepsza oferta na rynku! Szczególnie gdy trwa promocja!!! Po szczegóły kliknij w banner poniżej:


Smart DNS VPN za darmo