Odblokuj Player.pl i Wielkie Teorie Darwina

Odblokuj Player.plWielu z Was zapewne dobrze zna produkcje Grupy Darwina z YouTube. Jeśli nie, poniżej jeden z naszych ulubionych skeczy.

Wobec faktu, że Grupa Darwina wychodzi z niszy YouTube na szersze wody – TVN i Player.pl postanowiliśmy pomóc Wam, fanom oglądać ich nowe produkcje. Zatem do rzeczy – odblokuj Player.pl i oglądaj Wielkie Teorie Darwina!

Odblokuj Player.pl i Wielkie Teorie Darwina!

Player.pl podobnie jak inne serwisy VOD ma dla wielu użytkowników jedną poważną wadę. Można go oglądać wyłącznie z terytorium Polski. Wtedy bowiem, łącząc się z internetem (w dowolny sposób) użytkownik komunikuje się (przedstawia) Polskim adresem IP. Jeśli wyjeżdżacie na zagraniczne wakacje czy też na co dzień mieszkacie za granicą, Wasz adres IP będzie inny – przynależy do kraju w którym się znajdujecie. Efekt próby połączenia z dowolnym materiałem na stronie player.pl (czy innych Polskich serwisów VOD) będzie następujący:

Odblokuj Player.pl

Na szczęście jest na to prosta rada. A raczej dwie. Wystarczy skorzystać z VPN lub Smart DNS. O tym czym różni się VPN od Smart DNS możecie przeczytać na naszym blogu w osobnym poście. Powyżej w nagłówka znajdziecie zaś dokładne informacje „Co to jest VPN i Co to jest Smart DNS”?

Obie metody pozwolą Wam na oglądanie i odblokowanie player.pl za granicą. Różnią się wymaganiami stawianymi urządzeniom oraz dodatkowymi możliwościami, które oferują.

Obie także możecie samodzielnie (bez żadnych zobowiązań!!!!) przetestować na swoim sprzęcie przed podjęciem decyzji o subskrypcji – o tym na końcu.

Wielkie Teorie Darwina – Wielkie Konflikty

Musimy przyznać, że humor prezentowany przez GF Darwin bardzo nam odpowiada. Trochę tu Monthy Pythona, trochę „Little Britain” a trochę Saturday Night Live”. Dobre i na wysokim poziomie dialogi, całkiem niezła gra aktorska, oryginalne pomysły i naprawdę wysoka jakość wykonania. Tym bardziej zapraszamy Was do oglądania nowego cyklu, który dostępny jest tylko w Player.pl

A to jeden z naszych ulubionych filmów.

Obie metodyhideipvpn.pl site navigation

W zasadzie aż nas łapki świerzbią, żeby wrzucić tu jeszcze kilka…. 🙂

Odblokuj Player.pl – testuj VPN i Smart DNS za darmo!

Tak jak pisaliśmy wyżej, obie nasze usługi możecie przetestować na swoich urządzeniach za darmo. Pamiętajcie też, że oferujemy darmową aplikację VPN / Smart DNS dla systemów Windows, MacOS, iOS i Android. Korzystając z niej nie musicie np. konfigurować połączeń VPN ręcznie. A jeśli macie jakieś pytania – zapraszamy do komentarzy poniżej.

TESTUJ VPN i Smart DNS