Nowy serwer VPN w USA już działa

VPN w USAWitajcie w ten piękny i słoneczny poniedziałek (mamy nadzieje, że piękny dla Wszystkich!). Pogoda idealna do przekazania Wam naprawdę dobrych wieści. Jak wiecie HideIPVPN nigdy nie spoczywa na lurach i zawsze stara się by usługa z której korzystacie była jeszcze lepsza. W końcu zawsze jest miejsce na poprawę i sprawienie by dobry VPN stał się lepszym VPN.  Z tym większa przyjemnością informujemy Was, że jedne z naszych serwerów VPN w USA doczekał się właśnie „aktualizacji”

Wszyscy klienci łączący się z serwerem us6.hideipvpn.com używają od teraz całkiem nowego serwera VPN. A zatem w skrócie to co powinniście wiedzieć o zmianie. Przeczytanie postu zalecamy szczególni tym z Was, którzy korzystają (albo chcą korzystać) z dostępu do amerykańskiej wersji Netflixa i Hulu.

Czy nowy VPN w USA wymaga zmiany moich ustawień?

Nowy serwer VPN w USA jest zlokalizowany w Los Angeles i tak jak wspomnieliśmy działa pod nazwą „starego” serwera czyli us6.hideipvpn.com. Wydajność serwera nie zmieniła się i nadal oferuje przepustowość do 1Gbps na użytkownika. Jeśli tworzyliście połączenia VPN ręcznie korzystając z adresów IP naszych serwerów prosimy o zalogowanie się do „Panelu Klienta” („Client Area”) na naszej stronie, gdzie znajdziecie nowy adres IP serwera.

Jeśli korzystacie z naszych darmowych aplikacji VPN dla iOS, Android, Windows i OS X nie musicie podejmować żadnych kroków.

Użytkownicy korzystający z OpenVPN są proszeni o sprawdzenie poprawnej konfiguracji swoich ustawień – szczegóły (po zalogowaniu) znajdziecie w „Panelu Klienta”.

Ważną informacja dla wszystkich naszych użytkowników pakietów US VPN jest informacja, ze nowy serwer pozwala na nie ograniczony dostęp do serwisów Netflix (oczywiście Netflix US) i Hulu. Mamy nadzieję, ze sytuacja ta nie ulegnie zmianie ale jak zapewne wiecie, nie wszystko w tej sprawie leży w naszych rękach. Póki co, jeśli macie ochotę korzystać z Netflixa w USA korzystajcie z nowego serwera (aktualnie, dostęp do biblioteki Netflix US jest także możliwy przez Smart DNS).

W przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów z działaniem serwera prosimy o przesłanie nam informacji w tej sprawie (jak uzyskać pomoc w sprawie VPN i Smart DNS?).

Jeśli jesteście naszej stornie po raz pierwszy i przed dokonaniem opłaty chcecie sprawdzić jak działa VPN i Wasze ulubione usługi VoD w USA zapraszamy do darmowego testu całej naszej sieci VPN i oczywiście samego VPN w USA.

Testuj – FREE VPN