Jak uzyskać pomoc w sprawie VPN i SmartDNS – support ticket

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Witaj w świecie VPN i usłudze HideIPVPN. Twoja prywatność, jakość usług z których korzystasz i Twoja satysfakcja są dla nas priorytetem! Jeśli zatem natrafiłeś na kłopot z działaniem naszego VPN lub SmartDNS, nie jesteś pewien konfiguracji czy też chciałbyś się z nami skontaktować z dowolnego, małego lub dużego problemu technicznego przedstawiamy krótką instrukcję jak najłatwiej uzyskać pomoc w sprawie VPN i SmartDNS.

Jesteśmy w 100% pewni jakości naszych usług. W większości przypadków problemy z działaniem VPN lub SmartDNS to błąd w konfiguracji lub ustawieniach po stronie użytkownika (w przypadku faktycznych awarii serwerów VPN zawsze informujemy o tym wszelkimi dostępnymi kanałami). Zatem, jeśli coś nie działa po prostu daj nam znać tak jak opisujemy poniżej – zrobimy wszystko by problem rozwiązać!

Pomoc w sprawie VPN i SmartDNS – może być potrzebna każdemu…

1. Uruchom przeglądarkę i wejdź na www.hideipvpn.com. Na stronie, kliknij „Client Area” (1).

 2. Zaloguj się do strefy klienta. Wpisz swój adres e-miał (2) i hasło (3). Znajdziesz je w liście aktywacyjnym, który otrzymałeś po rejestracji usługi HideIPVPN. Wiadomość miała tytuł „Client Area account details”. Jeśli nie możesz odnaleźć tej wiadomości lub zapomniałeś hasła możesz poprosić o nowe hasło (4).

 3. Po zalogowaniu kliknij – “SUBMIT TICKET” (4).

4. Wpisz tytuł swojej wiadomości (6). Wybierz stopień ważności (7) : Wysoka, średnia lub niska. Wskaz jakiej usługi dotyczy (dla osób mających więcej niż jeden pakiet) (8).

Opisz swój problem najdokładniej jak potrafisz(9):

 • System operacyjny
 • Serwer z którym usiłujesz się połączyć lub na którym występuje problem, np: us1.hideipvpn.com
 • Nazwa / numer błędu (jeśli możesz zrobić zrzut ekranu będzie to bardzo pomocne)
 • Jeśli używasz naszej aplikacji VPN prosimy o zapis „Logów”. Kliknij „Save log” (obok ikony Connect/Disconect).

Jeśli zrobiliście zrzut ekranu lub zapisaliście logi pracy programu prosimy o załadowanie ich przed wysłaniem wiadomości (10).

Po zakończeniu całości kliknij przycisk “SUBMIT” (11).

Kiedy tylko otrzymamy wiadomość będziemy się kontaktować z Wami tak szybko jak to możliwe, z reguły w ciągu kilku godzin. Pamiętajcie, że korespondencję z nami należy prowadzić w języku angielskim. Przykro nam, ale pomoc techniczna w języku polskim jest niedostępna.

Mamy nadzieję, że nasz krótki instruktarz pozwoli Wam łatwiej i szybciej uzyskać pomoc w sprawie VPN i SmartDNS.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more