Rozdajemy VPN za darmo – niesamowita loteria VPN!

rozdajemy VPN za darmoTak, tak wiemy… – westchnienie – loteria VPN… Tak wiele czasu upłynęło odkąd organizowaliśmy ostatnią… Ale obiecujemy Wam jedno, jeśli obecna zabawa spotka się z Waszym pozytywnym odbiorem na pewno nie będzie to ostatnia. A zatem… zapraszamy – rozdajemy VPN za darmo w naszej nowej „loterii” VPN. 

rozdajemy VPN za darmo – a nagrodą jest…

Rozdawania VPN czy losowania w takiej formie, z taką nagroda jeszcze nie próbowaliśmy. Już od dziś, każdy z Was ma szansę na pakiet VPN całkowicie za darmo. I to nie jeden!!! Dzięki zaledwie kilku kliknięciom macie szansę wylosować aż DWA DARMOWE PAKIETY VPN!!!! Jeden dla siebie, drugi dla kolegi, przyjaciela, członka rodziny…. kogoś, komu wg Was VPN także się przyda. Kogoś, kto wg Was także powinien mieć możliwość bezpiecznego i anonimowego korzystania z internetu.

W pierwszej – i mamy nadzieję, nie ostatniej! – edycji naszego konkursu do wylosowania będą 3 pary takich kont – czyli 6 darmowych pakietów VPN.

Loteria VPN – rozdajemy VPN za darmo – najlepszy VPN!!!

Zapewne zastanawiacie się nad tym, gdzie jest haczyk? Czy darmowy VPN będzie oznaczać jakiś okrojony z funkcji pakiet…? A może co prawda sam VPN będzie OK, ale za to będzie działać tylko przez krótki czas.. i w zasadzie nie ma po co próbować. Otóż, jeśli macie takie podejrzenia to bardzo, ale to bardzo się mylicie.

Rozdajemy VPN za darmo ale nie „byle jaki” VPN – oferujemy Wam możliwość wylosowania jednego z 6 kont – Ninja Power VPN – czyli naszego najdroższego, najlepszego VPN w ofercie. I tak jak pisaliśmy wyżej, oferujemy 3 pary takich kont. Zatem Ci z Was, którym dopisze szczęście otrzymają możliwość rejestracji 2 takich pakietów VPN!

Co więcej, ważność pakietu nie skończy się zaraz po jego aktywacji. Z dostępu do wszystkich naszych serwerów VPN będziecie mogli korzystać przez 12 miesięcy!!! – cały rok – od momentu aktywacji pakietu. To 52 tygodnie dostępu do np. do bezpiecznego korzystania z sieci torrent!

A i to nadal nie koniec niespodzianek! Gdy darmowy VPN przestanie działać, dostanie od nas bardzo specjalną ofertę na przedłużenie działania pakietu na kolejny rok – decyzję czy pozostać dalej z nami zostawimy oczywiście Wam.

A zatem… Jak brzmi nasz darmowy VPN na rok? Darmowy dostęp do 27 serwerów VPN zlokalizowanych w 8 krajach (oczywiście Polski VPN jest także w tym pakiecie!). żadnych limitów ilości przesyłanych danych, 8 serwerów pozwoli Wam na anonimowe korzystanie z sieci torrent i P2P, odblokujecie Hulu, HBO Now, HBO Go, Polskie, Brytyjskie i Amerykańskie platformy VOD. Z VPN skorzystacie w domu a także w urządzeniu mobilnym – w pracy, szkole, na wakacjach. Oczywiście Smart DNS tak jak i możliwość korzystania z naszych darmowych aplikacji VPN także jest „wliczona” w wygraną.

Brzmi aż za dobrze, prawda? Pytanie co chcemy w zamian…..?

Tylko…. Waszą duszę.

Nie, no! Żartujemy oczywiście. Ani Wasza dusza, ani nerki, ani wątroba nie są nam do niczego potrzebne.

W zamian poprosimy o dwie rzeczy – „Like” & „Tag”

Jak WYGRAĆ VPN za darmo w loterii HideIPVPN?

To banalnie proste.

  1. Udajecie się na nasz profil Facebook
  2. Odnajdujecie zdjęcie profilowe, które informuje i zaprasza do loterii VPN
  3. Wykonujecie opisane na zdjęciu polecenie, czyli: dajecie „Lajka” „tagujecie” imię znajomego, który wg Was powinien otrzymać drugi pakiet VPN jeśli wygracie.
  4. Oczekujecie na zakończenie losowania – wybierzemy (całkowicie przypadkowo!) 3 zestawy imion z tych, które pojawią się pod zdjęciem i pary te otrzymają roczne darmowe pakiety Ninja Power VPN

WSKAZÓWKA: chcecie zwiększyć swoje szanse na wygraną? Może warto by „otagowany” przez Was znajomy także „polubił” zdjęcie i oznaczył Was jako współuczestnika?  No… chyba, że Wasz znajomy oznaczy jeszcze kogoś innego… Ale to już nie nasza wina.

UWAGI:

  1. HideIPVPN.com jest organizatorem i fundatorem konkursu po przez stronę Facebook
  2. HideIPVPN rezerwuje sobie prawo do zmiany lub zakończenia konkursu w dowolnym momencie.
  3. Jeśli posiadasz już darmowy, roczny pakiet VPN nie możesz uczestniczyć w kolejnych losowaniach dopóki Twój pakiet VPN nie straci ważności.

Do dzieła!

Losowanie kończymy w dniu 31.07.2017

KUP VPN

2 thoughts on “Rozdajemy VPN za darmo – niesamowita loteria VPN!

Comments are closed.