Niesamowita loteria VPN – gratulujemy zwycięzcom!!!!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Sądzimy, że wszyscy pamiętacie naszą niesamowitą loterię VPN z zeszłego misiąca. Dziś, zgodnie z obietnicą czas ogłosić zwycięzców. Szczęśliwców, którzy dostana od nas darmowy VPN na cały rok.

Gratulujemy!!!!

Jak zapewne pamiętacie, ostatnia nasza „loteria” była ciut inna od poprzednich. Przygotowalismy dla Was 3 podówjne zestawy nagród o które „walczyliście” dzielnie na naszym profilu na Facebooku. Oznacza to, że nagrodzimy tak naprawdę aż 6 osób. Wszystkie otrzymają dostep do naszego najlepszego pakietu VPN – Ninja Power VPN na cały rok!!!

A zatem, zwycięzacami tej edycji zostają:

Para nr 1: Alberto Casais Yape & Zeroo Degree

Para nr 2: Mehdi Teh & Shahab Ataee

Para nr 3: Hector Perez & Bryan Rome

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i mamy nadzieję, że nasz VPN będzie Wam dobrze służyć przez cały rok.

Pozostałym uczestnikom zabawy, którzy mieli mniej szczęścia, chcemy bardzo serdecznie podziękowac za udział. Bez Was Kochani, cała ta zabawa nie miałaby żadnego sensu!

Obiecujemy, że to nie ostatni raz gdy będziecie mieć szanse wygrac super VPN na cały rok za darmo! Obserwójcie nasz blog, nasze profile w mediach społecznoścowych. Kolejna naszna na darmowy VPN już niebawem!

Jak odebrać nagrodę, czyli Pakiety Ninja Power VPN?

To proste! Piszecie do nas wiadomość na Facbooku lub kontaktujecie się z działem wsparcia po przez Live-Chat (tylko po angliesku!) na stronie domowej.

Uwaga – do wylosowania zwycięzców uśylismy serwisu RANDOM.ORG

Na dziś sugerujemy wykupienia pakietu VPN na miesiąc a jesli jeszcze nie korzystaliscie, to wypróbowanie naszych usług po przez całkiem darmowy test!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more