Piłka nożna: mecz Polska – Dania online za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Mecz Polska – Dania online to temat który będzie interesował wielu ludzi – stad i nasz poradnik. Już w najbliższy piątek nasza reprezentacja zmierzy się z Danią w eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw świata. Jeśli interesuje Was gdzie oglądać mecz w internecie, czy będzie stream na żywo i jak odblokować transmisję TV za granicą – zapraszamy. 

Mecz Polska – Dania online – gdzie i kiedy?

Mecz zostanie rozegrany w Kopenhadze na stadionie Telia Parken. Początek spotkania planowany jest na godzinę 20:45 czasu Polskiego. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, za co trzymamy kciuki, Polska zdobędzie kolejne 3 punkty i umocni się na pozycji lidera Grupy E. Trzy dni po spotkaniu z Danią, odbędzie się mecz Polska – Kazachstan. Mecz Polska – Kazachstan online także będzie dostępny dla użytkowników HideIPVPN z za granicy. Obecna seria spotkań to mecze rewanżowe drużyn. Mamy nadzieję, że podopieczni Adama Nawałki dostarczą nam wielu wspaniałych, sportowych emocji.

Mecz z Danią, to nie ostatnie spotkanie biało-czerwonych w tym roku. Już 04.09 jak wspominaliśmy rewanżowy mecz na PGE Narodowy Polska – Kazachstan.

Potem jeszcze dwa mecze w październiku. 05.10 w Erywaniu mecz Polska – Armenia i trzy dni później, 08.10. Znów na PGE Narodowy mecz Polska – Czarnogóra online. Wszystkie ww. mecze można oglądać na żywo online także za granicą.

Mecz Polska – Dania online – gdzie stream TV, jak ODBLOKOWAĆ za granicą?

Prawa do transmisji meczy ma w Polsce telewizja Polsat. Tym samym w zakresie oglądania meczu Polska – Dnia online macie następujący wybór. Kanał TV Polsatu który bez żadnych dodatkowych opłat – chyba, że interesuje Was lepsza jakoś transmisji – zobaczycie dzięki telewizji WP Pilot – kiedyś Videostar. Alternatywnie, możecie też skorzystać z oferty Ipla Sport. W obu przypadkach potrzebujecie jednak Polskiego adresu IP – ten uzyskacie przez Polski VPN lub aktywnej usługi Smart DNS.

Zarówno VPN jak i Smart DNS – choć w różny sposób – sprawią, że Wasze urządzenia na których chcecie oglądać program, np. mecz Polska – Dania online, czyli telefony, tablety, komputery, itd. zostaną zidentyfikowane jako znajdujące się na terytorium Polski. Tym samym nie zobaczycie ani w przypadku Ipli ani w przypadku WP Pilota informacji o tym, że usługa nie jest dostępna Waszej lokalizacji.

Mecz Polska – Dania online – nie czekaj do ostatniej chwili!

Już dziś zarejestruj konto testowe usług Smart DNS i VPN. Testowy VPN jest całkowicie darmowy, a rejestracja banalnie prosta. Oto  jak założyć darmowy VPN. Sprawdzicie, czy i jak działa VPN, Smart DNS. Czy nie macie problemów z konfiguracją, czy Wasze urządzenia pozwalają na skorzystanie z jednej lub drugiej technologi.

Potem wystarczy decyzja, czy korzystacie z naszej usługi, a jeśli tak to który pakiet VPN wybieracie. Dzięki temu będziecie gotowi by oglądać mecz Polska – Dania online.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more