Piłka nożna: mecz Polska – Dania online za granicą?

Mecz Polska - Dania onlineMecz Polska – Dania online to temat który będzie interesował wielu ludzi – stad i nasz poradnik. Już w najbliższy piątek nasza reprezentacja zmierzy się z Danią w eliminacji do przyszłorocznych Mistrzostw świata. Jeśli interesuje Was gdzie oglądać mecz w internecie, czy będzie stream na żywo i jak odblokować transmisję TV za granicą – zapraszamy. 

Mecz Polska – Dania online – gdzie i kiedy?

Mecz zostanie rozegrany w Kopenhadze na stadionie Telia Parken. Początek spotkania planowany jest na godzinę 20:45 czasu Polskiego. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, za co trzymamy kciuki, Polska zdobędzie kolejne 3 punkty i umocni się na pozycji lidera Grupy E. Trzy dni po spotkaniu z Danią, odbędzie się mecz Polska – Kazachstan. Mecz Polska – Kazachstan online także będzie dostępny dla użytkowników HideIPVPN z za granicy. Obecna seria spotkań to mecze rewanżowe drużyn. Mamy nadzieję, że podopieczni Adama Nawałki dostarczą nam wielu wspaniałych, sportowych emocji.

Mecz z Danią, to nie ostatnie spotkanie biało-czerwonych w tym roku. Już 04.09 jak wspominaliśmy rewanżowy mecz na PGE Narodowy Polska – Kazachstan.

Potem jeszcze dwa mecze w październiku. 05.10 w Erywaniu mecz Polska – Armenia i trzy dni później, 08.10. Znów na PGE Narodowy mecz Polska – Czarnogóra online. Wszystkie ww. mecze można oglądać na żywo online także za granicą.

Mecz Polska – Dania online – gdzie stream TV, jak ODBLOKOWAĆ za granicą?

mecz Polska - Dania online

Prawa do transmisji meczy ma w Polsce telewizja Polsat. Tym samym w zakresie oglądania meczu Polska – Dnia online macie następujący wybór. Kanał TV Polsatu który bez żadnych dodatkowych opłat – chyba, że interesuje Was lepsza jakoś transmisji – zobaczycie dzięki telewizji WP Pilot – kiedyś Videostar. Alternatywnie, możecie też skorzystać z oferty Ipla Sport. W obu przypadkach potrzebujecie jednak Polskiego adresu IP – ten uzyskacie przez Polski VPN lub aktywnej usługi Smart DNS.

mecz Polska - Dania online

Zarówno VPN jak i Smart DNS – choć w różny sposób – sprawią, że Wasze urządzenia na których chcecie oglądać program, np. mecz Polska – Dania online, czyli telefony, tablety, komputery, itd. zostaną zidentyfikowane jako znajdujące się na terytorium Polski. Tym samym nie zobaczycie ani w przypadku Ipli ani w przypadku WP Pilota informacji o tym, że usługa nie jest dostępna Waszej lokalizacji.

Mecz Polska – Dania online – nie czekaj do ostatniej chwili!

Już dziś zarejestruj konto testowe usług Smart DNS i VPN. Testowy VPN jest całkowicie darmowy, a rejestracja banalnie prosta. Oto  jak założyć darmowy VPN. Sprawdzicie, czy i jak działa VPN, Smart DNS. Czy nie macie problemów z konfiguracją, czy Wasze urządzenia pozwalają na skorzystanie z jednej lub drugiej technologi.

Potem wystarczy decyzja, czy korzystacie z naszej usługi, a jeśli tak to który pakiet VPN wybieracie. Dzięki temu będziecie gotowi by oglądać mecz Polska – Dania online.

TESTUJ VPN ZA DARMO