Gdzie oglądać mecz Polska – Armenia online?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Gdzie oglądać mecz Polska

Jako, że już jutro, tj. 11.10 nasza reprezentacja rozegra kolejne spotkanie eliminacji Mistrzostw Świta – Rosja 2018 czas na krótką informację. Gdzie oglądać mecz Polska – Armenia online? Czy oglądać ten mecz za darmo i jak oglądać mecz za granicą na żywo? 

Żeby nie przynudzać, jedziemy po kolei…

Gdzie oglądać mecz Polska – Armenia online?

Najbliższe spotkanie będzie transmitowane w otwartym kanale Polsat. Oczywiście możecie skorzystać z serwisu Ipla i oferowanych pakietów (tu o tym jak oglądać Polsat Sport za granicą?) ale wydaje nam się, że mamy ciekawszy pomysł.

Nie wiemy czy pamiętacie, ale jest w Polsce legalna strona, która pozwala na oglądanie Polskiej TV na żywo. Ta strona to videostar.pl. Videostar to rodzaj internetowej kablówki z dość bogatą ofertą programów. Dla nas, z uwagi na mecz istotne jest to, że Polsat jest jednym  retransmitowanych w sieci programów.

Czy mogę oglądać mecz Polska – Armenia za darmo?

Tak! Platforma videostar oferuje dwie opcje. Jeśli nie zależy Wam na jakości HD, kanał Polsatu znajduje się już w podstawowym, darmowym pakiecie. Jeśli jednak oferowana jakość jest dla Was niezadowalająca, transmisje z lepszym sygnałem są oferowane w płatnych pakietach. Na próbę możecie skorzystać z krótkich, 4 dniowych pakietów. Najtańszy (Starter Plus) zaczyna się już od 3,99 zł/4 dni przy płatności przez PayU.

Pamiętajcie jednak, że videostar będąc legalną usługa limituje dostępność transmisji wyłącznie dla użytkowników łączących się z serwerami firmy z terenu Polski.

Jak oglądać mecz Polska – Armenia za granicą na Videostar.pl?

Nic prostszego. Wystarczy Wam dostęp do naszych serwerów VPN w Polsce. W tym celu należy wykupić subskrypcję albo pełnego pakietu VPN + Smart DNS (od $5.83/miesięcznie przy opłacie za cały rok z góry) lub pakiet Polski VPN (otrzymacie Polski adres IP + usługę Smart DNS – już od $3.33/miesięcznie w przypadku rocznej subskrypcji).

Korzystając z Polskiego serwera VPN i Polskiego adresu IP otrzymacie dostęp nie tylko do serwisu Videostar ale wszystkich platform VOD i TV w Polsce – ipla, player.pl, HBO Go Poland i inne.

Co więcej nie musicie od razu decydować się na zakup. Przetestujcie nasze usługi całkiem za darmo i bez żadnych zobowiązań!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more