Come fly with me – twórcy Little Britain powracają

Twórcy niezapomnianej serii „Little Britain” powracają z całkiem nowym programem. Tym razem Matt Lucas i David Walliams przyglądają się bliżej sytuacji i postaciom, które można spotkać na ruchliwym brytyjskim lotnisku.

Jeśli chcecie sprawdzić co Google „mówi” o nowym programie, zapraszamy tu: link do googla, natomiast to co na temat programu mówi BBC możecie przeczytać poniżej.„Wasz punkt widzenia lotnisk i ludzi na nich pracujących już nigdy nie będzie taki sam. Dzięki kamerom BBC otrzymacie niespotykany dotąd dostęp jednego z najbardziej ruchliwych terminali lotniczych w Wielkiej Brytanii.

Miesiącami producenci programu śledzili każdego i wszystkich aby przedstawić Wam jak wygląda życie wśród nowoczesnej awiacji. Od obsługi punktów „Check in”, po przez załogi kabinowe, pilotów aż do paparazzi, od właściciela tanich linii lotniczych do ich nieszczęsnych klientów – całe „lotnicze” życie stoi przed Wami, całe grane przez Lucas’a i Walliams’a.”

Pierwsze dwa odcinki zostały już wyemitowane przez BBC Three (wraz z dostępem do jednego z naszych 8 serwerów VPN w Wielkiej Brytanii BBC 3 jest dostępne „na żywo”!). Aktualnie są dostępne w usłudze VOD, BBC iPlayer. Odcinek pierwszy jest dostępny do dnia 3 lutego 2011. Cała seria będzie dostępna w usłudze iPlayer także w formacie HD – link do pierwszego epizodu HD.

Jeśli jeszcze nie korzystałeś z naszych usług pamiętaj, że zmiana Twojego prawdziwego IP to nie tylko dostęp do stron z blokadą regionalną ale także bezpieczniejsze korzystanie z Internetu!

Aby uzyskać dostęp do BBC (i innych podobnych stron w UK) skorzystaj z następujących pakietów wymienionych w sekcji PREMIUM:

UK VPN or UKS VPN w cenie $5.99/miesięcznie (bez żadnych limitów w ilości przesłanych danych czy ograniczania prędkości!)

Dziekujemy za korzystanie z naszych usług – nie zapomnijcie polecić nas znajomym ;-).