Nowa seria Top Gear – chłopaki wrócili!!

nowa seria Top Gear Mamy nadzieję, że przynosimy Wam dobre wieści. Wszystko wskazuje na to, że jeden z naszych ulubionych programów, nowa seria Top Gear powróciła w nowej odsłonie. Jeremy, James i Richard są znów z nami!

NOWA SERIA TOP GEAR – JAK OGLĄDAĆ BBC IPLAYER W POLSCE?

Zanim przejdziemy do szczegółów kilka słów informacji technicznej. Aby oglądać Top Gera na stronach BBC (zarówno na żywo jak i na żądanie) potrzebny jest adres IP z Wielkiej Brytanii (UK). Jeśli już jesteście naszymi klientami to wiecie „co i jak” ale w kwestii przypomnienia (i dla tych, którzy się wahają). Korzystanie z usług HideIP VPN nie wiąże się z żadnym terminowym kontraktem czy umową. Płaci się (minimalnie) za miesiąc i już. Jeśli chcecie zawiesić usługę lub całkowicie z niej zrezygnować – nie ma problemu, po prostu przestajecie płacić. Podobnie, jeśli pakiet z którego korzystacie obecnie nie oferuje dostępu do serwerów zlokalizowanych na terenie UK w każdej chwili możecie dokonać „upgrade’u” na inny, wyższy pakiet i odwrotnie. Jeśli uznacie, że w kolejnym miesiącu chcecie powrócić do pierwotnej usługi także nie ma problemu (jeśli wahacie się czy spróbować przeczytajcie jeszcze te wpisy: adresy IP z USA czy Polski VPN)

Nowa seria Top Gear – co nas czeka?

A teraz powróćmy do naszego właściwego tematu czyli nowa seria Top Gear. Pierwszy, specjalny Świąteczny odcinek możecie oglądać w usłudze BBC iPlayer (stream standardowy, stream w rozdzielczości HD). Pamiętajcie, że część programów BBC dostępnych w usłudze iPlayer zostaje usuniętych po 7 dniach od oryginalnej emisji. Top Gear jest emitowany w każdą niedzielę o godzinie 20:00 (GMT Time) czyli „naszej” 21:00 na kanale BBC 2 (Two). W aktualnie dostępnym odcinku będziecie (między innymi) mogli zobaczyć Mercedesa SLS, Porsche 911 GT3 RS i Ferrari 458 Italia oraz wziąć udział w kolejnej szalonej wyprawie, tym razem na wschodnie wybrzeże USA. Kolejne odcinki Top Gear możecie oglądać „na żywo” w momencie emisji na stronie BBC 2 („Watch live”) lub (jeśli w niedziele o 21:00 jesteście zajęci) tak jak odcinek wspomniany wyżej na stronie BBC iPlayer.

Mamy nadzieję, że nadchodząca seria będzie świetna! Życzymy Wszystkim Wesołych Świąt i miłego oglądania!

Aby się zarejestrować kliknij banner poniżej.

KUP VPN TERAZ