Aktualizacja aplikacji VPN dla Mac OS X 3.0.5

VPN dla MacJest nam miło poinformować, że nasza darmowa aplikacja VPN dla Mac OS X doczekała się właśnie aktualizacji. Najnowsza wersja VPN dla systemu Apple to 3.0.5

Poniżej dowiecie się jak dokonać aktualizacji i co nowego w VPN dla Mac.

Aplikacja HideIPVPN – VPN dla Mac OS X

W ostatniej odsłonie skupiliśmy się na dalszym usuwaniu wykrytych przez Was i nas błędów i ogólnym usprawnieniu aplikacji. Doszły do tego kosmetyczne zmiany w interfejsie użytkownika.

Ci z Was którzy już korzystają z naszej aplikacji Smart DNS i VPN dla Mac powinni wejść w zakładkę „Settings” i odnaleźć przycisk „Update” w prawym dolnym rogu (1). Wystarczy kliknąć – reszta wykona się sama.

Ci z Was, którzy jeszcze nie korzystają z naszej aplikacji VPN dla MacOS proszeni są o jej pobranie i instalacje z naszej „matczynej” strony – HideIPVPN.com

VPN dla Mac

Jeśli rozważacie czy korzystać z VPN czy nie, jeśli temat jest dla Was nie do końca jasny – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami po przez komentarze. O samym VPN i Smart DNS dowiecie się więcej przeglądając nasz blog oraz oczywiście zakładki na górze strony. Z nich dowiecie się tego, co wiedzieć warto by znać odpowiedzi na pytania – „Co to jest VPN?” i „Co to jest Smart DNS”.

Jeśli szukacie sposobu na:

  • ukrycie swojego adresu IP
  • zmianę polskiego adresu IP na adres zagraniczny
  • zmianę zagranicznego adresu IP na Polski – np. by działała Polska TV za granicą
  • poprawnie anonimowości i prywatności w sieci
  • ukrycie i zabezpieczenie swoich danych
  • anonimową wymianę plików w sieci
  • usługi VPN nie zbierającej logów – czyli tego co robicie w sieci, jakie strony odwiedzacie

Wypróbujcie naszą ofertę VPN i Smart DNS. Gwarantujemy realizację tego co opisaliśmy powyżej i o wiele więcej. Pamiętajcie, że mamy także darmową aplikacje VPN dla iPhone!

Do rejestracji próbnego konta wystarcza adres e-mail. Nie potrzeba karty kredytowej. Konto, wraz ze 100% funkcjonalnością – czyli dostępem do wszystkich serwerów VPN w Polsce, USA, Niemczech, itd., wraz z działającą usługą Smart DNS, wraz z anonimowym dostępem do sieci torrent będzie aktywne przez 24h. Jeśli się nie zdecydujecie nie trzeba nic robić – po prostu przestanie działać.

WYPRÓBUJ VPN i SMART DNS ZA DARMO