Co i jak oglądać w HBO Go i co nowego w lutym?

oglądać w hbo goChoć dostęp do oferty HBO Go nie jest tak prosty jak w przypadku innych platform VOD ma jednak niezaprzeczalne zalety. Wiemy jednak, że dla chcącego nic trudnego. A skoro znajdzie się dostęp do konta warto wiedzieć jak można surfować po internecie bardziej anonimowo oraz co i jak oglądać w HBO Go w lutym…  

Więc po kolei…

Jakie seriale oglądać w HBO GO w lutym?

13 lutego czeka nas premiera pierwszego odcinka 6-tego sezonu serialu „Dziewczyny”. Jest to finałowy sezon produkcji więc na pewno wszyscy fani już czekają na to co się wydarzy.

15 luty (na to czekamy my) to początek 4-tego sezonu programu Johna Olivera, czyli przeglądu tygodnia – „Last week tonight„. Już zacieramy łapki!

19 luty – premiera drugiego sezonu – „Bez urazy” – podobno fajny brytyjski serial kryminalny. Sami nie mieliśmy przyjemności – chętnie usłyszymy czy warto nadrobić zaległości, bo pierwszy sezon dostępny jest w usłudze.

oglądać w hbo go

20 luty to premiera nowości – na jednym ekranie: Reese Witherspoon, Nicole Kidman i Shailene Woodley. Tytuł serialu to „Wielkie kłamstewka” – „Big Little Lies”. Czyżby następca „Gotowych na wszystko”?

Tego samego dnia pojawi się tez pierwszy odcinek serialu „Na wylocie”.

jakie filmy oglądać w hbo go w lutym?

Pojedynek; Pakt z diabłem; I Saw The Light; Zmartwychwstały (Rzymskie śledztwo w sprawie zmartwychwstania Jezusa); Wojownicze żółwie ninja; Dzień Matki – 20 luty

Także dzieci będą miały co oglądać w HBO Go w lutym

Angry Birds!

A poza tym pojawi się: Baranek Shaun – serial; Gdzie jest Nemo i Gdzie jest Dory (od 25.02)

A teraz szybkie przypomnienie…

Jak oglądać HBO Go za granicą (i jak surfować anonimowo)?

By uzyskać dostęp nie tylko do HBO Go ale także do polskich platform VOD i TV za granicą sugerujemy wykupienie pakietu Polski VPN + Smart DNS. Polski VPN kosztuje od $5.99/miesięcznie ale jeśli zdecydujecie się opłacić od razu dłuższy okres czasu (np. 12 miesięcy) cena spadnie do zaledwie $3.33/miesięcznie.

W ramach pakietu Polski VPN otrzymacie dostęp do dwóch szybkich serwerów VPN w Polsce oraz pakietu Smart DNS.

Łącząc się z jednym z serwerów VPN szyfrujecie swój ruch internetowy (stajecie się nie widzialni dla stron, usług, nawet Waszego dostawcy internetowego) i jednocześnie zmieniacie swój adres IP. Od tego momentu wszystkie polskie usługi VOD i TV działają tak jak wtedy gdy jesteście w kraju.

Macie TV firmy Samsung? Zainstalujcie na nim aplikację HBO Go, ustawcie nowy adres DNS – Smart DNS i oglądajcie HBO Go ( i nie tylko) na swoim TV.

Pamiętajcie – możecie za darmo przetestować naszą usługę VPN i Smart DNS – karta płatnicza nie będzie potrzebna!

TESTUJ VPN ZA DARMO

PS. Koniecznie dajcie znać w komentarzach jakie seriale oglądacie, gdzie i co polecacie!

5 thoughts on “Co i jak oglądać w HBO Go i co nowego w lutym?

 1. A co jeśli Wasz przepis nie działa?
  Właśnie mam 24 godziny testu VPN i próbuję się zalogować na HBO GO z terenu UK, ale pomimo wielu prób HBO pozostaje odporne na mój wysiłek (mam wykupione HBO i HBO GO w Cyfrowym Polsacie). Co robić?

   1. Przez jakiś czas przeglądałem Waszą stronę i doszedłem do wniosku, że to jest dla mnie czarna magia. Nigdy nie miałem do czynienia z czymś takim jak szczegóły komunikacji przez sieć. Jaką opcję powinienem wybrać dla tego nieszczęsnego HBO GO, VPV, czy Smart DNS? Chyba od tego powinienem zacząć moje dywagacje.

     1. A na jakim urządzaniu chcesz oglądać HBO Go? I VPN i Smart DNS maja plusy i minusy. VPN np. działa zawsze (chyba, że dostawca usługi zablokuje dostęp z konkretnego adresu IP – serwera VPN. Wtedy my zmieniamy adres serwera i znów wszystko działa), ale nie każde urządzenie obsługuje (wspiera) VPN. Tzn. nie na każdy jest opcja konfiguracji takiego połączenia.

      Smart DNS to znów przekierowanie ruchu do wybranych stron (usług, jak HBO Go) przez serwer DNS (nasz) do serwera proxy (pośredniczącego, np. w Polsce) . To z kolei nie zadziała, gdy aplikacja z której chcesz skorzystać, ma w swoim kodzie wpisane konkretne DNS. Wtedy, pomimo aktywnego Smart DNS i tak korzysta ze swoich.

      Przed chwilą sprawdzaliśmy na PC/Windows – HBO Go i Smart DNS działa bez problemu.

      Na Windows – ściągnij naszą aplikację , uruchom i powinno śmigać. Na innych urządzeniach albo zmień DNS w ustawieniach albo (najlepiej) na routerze domowym.

      Pamiętaj – Smart DNS identyfikuje użytkownika (daje dostęp) po jego IP (nie zmienia adresu jak VPN) . Bez aktualizacji IP sam Smart DNS nie zadziała, bo nie rozpozna Cie jako klienta.

      1. Jak aktualizować adres IP (to gdy nie korzystasz z naszego oprogramowania): http://hideipvpn.pl/aktualizowac-adres-ip-w-smart-dns-region/ – zwykle zresztą pojawia sie na stronach www (np. w TV w aplikacji oczywiście nie ma jak tego zrobić) inf. o tym, że adres IP nie został zaktualizowany.

      2. Tu znajdziesz listę stron/usług odblokowanych przez Smart DNS oraz na jakich urządzeniach działają: https://www.hideipvpn.com/website-list/

Comments are closed.