Bahrain F1 2015 – BBC One przez Smart DNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Czwarta runda Mistrzostw Świata Formuły 1 tuż za rogiem, czas więc na małe przypomnienie naszej promocji kont VPN i Smart DNS! Jak cześć z Was wie poprzez naszą usługę Smart DNS możecie z dowolnego miejsca na ziemi oglądać materiały prezentowane przez serwis Ipla.pl w tym kanały Polsat na żywo. W ramach dostępnych pakietów jest także pakiet Sport dzięki, któremu teoretycznie możecie oglądać także wyścigi F1 na żywo. Pytanie tylko czy transmisja oferowana przez Polsat jest na pewno najlepszym wyborem?

Szczególnie w sytuacji, gdy część wyścigów transmitowana jest za darmo przez brytyjskie BBC One, które także dzięki naszemu VPN i adresowi IP z Angli i oczywiście usłudze Smart DNS możecie oglądać praktycznie wszędzie i na dowolnym urządzeniu.

Prawdziwi eksperci komentatorzy, w tym David Coulthard i Eddie Jordan to dodatkowy komentarz i wiedza o tym co i dlaczego dzieje się na torze. Dziennikarze na „Pit Lane” to wiadomości o strategii poszczególnych teamów F1 i ich ewentualnych kłopotach, Wywiady z kierowcami, wywiady z szefami zespołów. Tego wszystkiego na Ipli nie zobaczycie.

Transmisje z nadchodzącego weekendu Grad Prix możecie oglądać na żywo przez: stronę BBC One, stronę oraz aplikacje mobilne TVCatchup.com oraz TVPlayer.com (wszystkie darmowe).

A teraz co do samej promocji.

Wybierzcie dowolny pakiet VPN lub Smart DNS rozliczany w cyklu miesięcznym. Przy rejestracji podajcie kod „F12015” a my damy Wam 50% upustu na 8 kolejnych płatności!

Więcej szczegółów a także kalendarz F1 2015 znajdziecie w naszym pierwszym wpisie dotyczącym bieżącej promocji.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more