Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Witajcie Kochani, by nie zanudzać Was co chwilę postami o VPN, Smart DNS, o tym jak oglądać Polską TV za granicą postanowiliśmy dziś polecić Wam trzy tytuły na weekend. Jeśli nie będziecie mieć pomysłu na to co oglądać, może nasza sugestia się przyda. Zatem, skoro wszyscy dzięki VPN macie Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP oto co proponujemy. 

Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP wymagany!

Dla jasności, by oglądać programy/filmy o których piszemy poniżej konieczne jest albo aktywowanie usługi Smart DNS albo identyfikacja w sieci przez Polski adres IP z Polskiego serwera VPN.

POLSKI ADRES IP – odblokuj VOD.pl

Pomimo małego zamieszania na Polski rynku VoD, platforma Onetu zdaje się mieć całkiem nieźle. Ich profil na Facebooku jest dość aktywny, choć chyba nie aż tak jak Netflix. Dziś polecimy Wam do oglądania za darmo fajny film S/F – Babylon A.D.

„Babylon” to jeden z lepszych francuskich filmów fantastycznonaukowych ostatnich lat. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna akcji i znakomitych efektów specjalnych mroczna wizja świata na krawędzi upadku. W roli głównej Vin Diesel. Wyreżyserowany  przez Mathieu Kassovitza film to adaptacja głośnej książki Maurice’a Danteca „Babylin Babies”.

Akcja filmu „Babilon”  rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Przez świat przetoczyła się fala wyniszczających wojen. Władza jest w rękach organizacji przestępczych, fanatycznych sekt religijnych. Wszystko wskazuje na to, że Apokalipsa jest bliska.

Na platformie znajdziecie zresztą więcej darmowych filmów online.

Polski adres IP – odblokuj ipla

Ipla zaprasza na transmisję z programu „The Brain” – Genialny umysł. Nie wiecie co to?

Bohaterami każdego odcinka programu są dorośli i dzieci, których zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni.

Polski adres IP – odblokuj Showmax!

Jeśli jeszcze nie założyliście konta na Polskim Showmax (*), może ta oferta Was przekona. Showmax dodał właśnie do swojej biblioteki 220 odcinków Top Gear. Jeśli zastanawialiście się jak zobaczyć archiwalne odcinki to teraz jest świetna okazja.

(*) – pamiętajcie – by odblokować Showmax Polska, konto (przez VPN!!!) należy rejestrować właśnie na Polskę. Po rejestracji VPN i Polski adres IP bedzie konieczny do odtwarzania treści z serwisu.

Polski adres IP – wypróbuj VPN za darmo!

Wystarczy kliknąć poniżej  i dokonać rejestracji na stronie usługi – 24h testów za darmo. Karta płatnicza nie jest potrzebna do rejestracji konta testowego. Sprawdźcie – to naprawdę działa!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more