Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP

Polski adres IPWitajcie Kochani, by nie zanudzać Was co chwilę postami o VPN, Smart DNS, o tym jak oglądać Polską TV za granicą postanowiliśmy dziś polecić Wam trzy tytuły na weekend. Jeśli nie będziecie mieć pomysłu na to co oglądać, może nasza sugestia się przyda. Zatem, skoro wszyscy dzięki VPN macie Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP oto co proponujemy. 

Pomysły VoD – VPN i Polski adres IP wymagany!

Dla jasności, by oglądać programy/filmy o których piszemy poniżej konieczne jest albo aktywowanie usługi Smart DNS albo identyfikacja w sieci przez Polski adres IP z Polskiego serwera VPN.

POLSKI ADRES IP – odblokuj VOD.pl

Polski adres IP

Pomimo małego zamieszania na Polski rynku VoD, platforma Onetu zdaje się mieć całkiem nieźle. Ich profil na Facebooku jest dość aktywny, choć chyba nie aż tak jak Netflix. Dziś polecimy Wam do oglądania za darmo fajny film S/F – Babylon A.D.

„Babylon” to jeden z lepszych francuskich filmów fantastycznonaukowych ostatnich lat. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna akcji i znakomitych efektów specjalnych mroczna wizja świata na krawędzi upadku. W roli głównej Vin Diesel. Wyreżyserowany  przez Mathieu Kassovitza film to adaptacja głośnej książki Maurice’a Danteca „Babylin Babies”.

Akcja filmu „Babilon”  rozgrywa się w niedalekiej przyszłości. Przez świat przetoczyła się fala wyniszczających wojen. Władza jest w rękach organizacji przestępczych, fanatycznych sekt religijnych. Wszystko wskazuje na to, że Apokalipsa jest bliska.

Na platformie znajdziecie zresztą więcej darmowych filmów online.

Polski adres IP – odblokuj ipla

Polski adres IP

Ipla zaprasza na transmisję z programu „The Brain” – Genialny umysł. Nie wiecie co to?

Bohaterami każdego odcinka programu są dorośli i dzieci, których zdolności umysłowe wykraczają poza wszelkie wyobrażalne standardy. Uczestnicy charakteryzują się wyjątkową pamięcią, wybitnym talentem matematycznym czy ponadprzeciętnie rozwiniętymi zmysłami smaku i dotyku, często w połączeniu z innymi umiejętnościami, np. wykorzystaniem siły mięśni.

Polski adres IP – odblokuj Showmax!

Polski adres IP

Jeśli jeszcze nie założyliście konta na Polskim Showmax (*), może ta oferta Was przekona. Showmax dodał właśnie do swojej biblioteki 220 odcinków Top Gear. Jeśli zastanawialiście się jak zobaczyć archiwalne odcinki to teraz jest świetna okazja.

(*) – pamiętajcie – by odblokować Showmax Polska, konto (przez VPN!!!) należy rejestrować właśnie na Polskę. Po rejestracji VPN i Polski adres IP bedzie konieczny do odtwarzania treści z serwisu.

Polski adres IP – wypróbuj VPN za darmo!

Wystarczy kliknąć poniżej  i dokonać rejestracji na stronie usługi – 24h testów za darmo. Karta płatnicza nie jest potrzebna do rejestracji konta testowego. Sprawdźcie – to naprawdę działa!

TESTUJ VPN TERAZ