Nowy serwer Azja VPN w Singapurze – rośniemy

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam niezmiernie miło poinformować Was o rozszerzeniu nasze sieci VPN o kolejny, nowy serwer VPN w Azji. Azja VPN z lokalizacją w Singapurze pojawiła się w pakiecie Ninja Power VPN, który oczywiście nie zmienia swojej ceny! Oto co powinniście wiedzieć o nowym serwerze VPN. 

Dlaczego Azja VPN – dlaczego singapur?

Większość z Was wie, patrząc na nasze ceny i ofertę, że staramy się z balansować najlepsze lokalizacje dla serwerów VPN oraz ich jakość – stabilność i możliwości – z bardzo atrakcyjnymi cenami. Zawsze szczegółowo rozważamy wszystkie opcje by mieć absolutna pewność, że dostarczymy Wam i jakość i ceny, za które nas „kochacie”. Od dłuższego czasu myśleliśmy o powiększeniu ilości lokalizacji VPN dostępnych w naszej ofercie. Azja została wybrana jako kolejny kierunek „ekspansji” – skorzystać z serwera mogą oczywiście wszyscy, tym niemniej jednak osoby mieszkające czy podróżujące do Azji, z uwagi na fizyczną odległość od serwera VPN będą w uprzywilejowanej pozycji.

Przed zaoferowaniem Wam serwera sprawdziliśmy wiele firm, łącz i lokalizacji. Nasza sieć VPN oraz sposób obsługi naszych serwerów, ich wydajność to zawsze priorytety. Jak się mówi… „odpukać w niemalowane” ale jesteśmy zadowoleni – mamy nadzieję, że Wy też – z tego jak stabilnie działa cała nasza sieć. Oczywiście chcielibyśmy ten stan utrzymać. Po zakończeniu testów i sprawdzianów możemy Wam z dumą zaoferować serwer Azja VPN w Singapurze.

A teraz kilka szczegółów technicznych o serwerze azja VPN…

Tak jak wszystkie nasze pozostałe serwery VPN także i Azja VPN oferuje prędkości do 1 Gbps na użytkownika -oczywiście im dalej jesteście od serwera tym połączenie będzie wolniejsze – o tym dlaczego tak się dzieje, przeczytacie między innymi w poście – Jak wybrać dobry VPN?

Wspiera także wszystkie oferowane przez nas protokoły VPN, w tym IKEv2, o którym pisaliśmy ostatnio. Dostęp do serwera jest już widoczny w naszych darmowych aplikacjach VPN dla Windows (pisaliśmy o aktualizacji wczoraj), Androida i iOS. Aplikacja dla systemu MacOS zostanie zaktualizowana w najbliższym czasie – chwilowo połączenie z tym serwerem musicie tworzyć ręcznie.

Mamy nadzieję, że nowa lokalizacja i utrzymanie „starej” ceny przypadnie Wam do gustu. Jeśli macie pytania, zapraszamy do komentarzy poniżej. Jeśli zaś naszego VPN jeszcze nie znacie, zapraszamy do testu – jest całkowicie darmowy i nie wymagamy do jego aktywacji żadnej karty czy innej metody płatności!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more