Aplikacja VPN dla Windows zaktualizowana!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jest nam bardzo miło poinformować, że nasza darmowa aplikacja VPN dla Windows została zaktualizowana do wersji 4.0.0.3. Oto co udało nam się zmienić, dołożyć poprawić. No i oczywiście jak dokonać aktualizacji!

Co nowego w aplikacji VPN dla windows?

 • dodaliśmy możliwość skorzystania z protokołu IKEv2 (1) – pisaliśmy o nim tutaj
 • protokoły wyświetlają się teraz w kolejności stopnia szyfrowania
 • część z Was zapewne pamięta, że funkcja „App Killer” miała spore problemy z poprawną współpracą z przeglądarką Google Chrome. W tej chwili problemy te to już przeszłość.
 • A dodatkowo cała masa poprawek i usprawnień „pod maską” by było szybciej, sprawniej, stabilniej.

Smart DNS i VPN dla windows – proces aktualizacji

Jeśli nadal (choć mamy nadzieję, że nie) korzystacie z oprogramowania w wersji 4.0.0.0. konieczne będzie ręczne odinstalowanie aplikacji, pobranie wersji aktualnej i samodzielna instalacja – wersję 4.0.0.3 pobierzecie tutaj.

Wszyscy z Wasz, którzy korzystają z wersji 4.0.0.1 i 4.0.0.2 zobaczą powiadomienie o dostępnej aktualizacji w samej aplikacji. Wystarczy kliknąć „Update” (2).

Po jej ściągnięciu zostaniecie zapytani, czy aktualizacji chcecie dokonać od razu „Immediately” [należy kliknąć YES] czy po restarcie systemu „After system restart” {należy kliknąć NO].

Mamy nadzieję, że aktualizacja do nowej wersji pójdzie sprawnie.

Przypominamy – szczególnie posiadaczom iPhone, że warto korzystać z protokołu IKEv2 o którym wspominamy powyżej.

Oczywiście jak zawsze, w razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. A jeśli nie macie jeszcze konta w naszej usłudze, kliknijcie poniżej by zarejestrować się na darmowy, 24 godzinny test nim podejmiecie dalsze decyzje. Konto testowe nie wymaga podania metody płatności.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more