Aplikacja VPN dla Windows zaktualizowana!

VPN dla WindowsJest nam bardzo miło poinformować, że nasza darmowa aplikacja VPN dla Windows została zaktualizowana do wersji 4.0.0.3. Oto co udało nam się zmienić, dołożyć poprawić. No i oczywiście jak dokonać aktualizacji!

 

Co nowego w aplikacji VPN dla windows?

  • dodaliśmy możliwość skorzystania z protokołu IKEv2 (1) – pisaliśmy o nim tutaj
  • protokoły wyświetlają się teraz w kolejności stopnia szyfrowania
  • część z Was zapewne pamięta, że funkcja „App Killer” miała spore problemy z poprawną współpracą z przeglądarką Google Chrome. W tej chwili problemy te to już przeszłość.
  • A dodatkowo cała masa poprawek i usprawnień „pod maską” by było szybciej, sprawniej, stabilniej.

VPN dla Windows

 

Smart DNS i VPN dla windows – proces aktualizacji

Jeśli nadal (choć mamy nadzieję, że nie) korzystacie z oprogramowania w wersji 4.0.0.0. konieczne będzie ręczne odinstalowanie aplikacji, pobranie wersji aktualnej i samodzielna instalacja – wersję 4.0.0.3 pobierzecie tutaj.

Wszyscy z Wasz, którzy korzystają z wersji 4.0.0.1 i 4.0.0.2 zobaczą powiadomienie o dostępnej aktualizacji w samej aplikacji. Wystarczy kliknąć „Update” (2).

VPN dla Windows

Po jej ściągnięciu zostaniecie zapytani, czy aktualizacji chcecie dokonać od razu „Immediately” [należy kliknąć YES] czy po restarcie systemu „After system restart” {należy kliknąć NO].

VPN dla Windows

 

Mamy nadzieję, że aktualizacja do nowej wersji pójdzie sprawnie.

Przypominamy – szczególnie posiadaczom iPhone, że warto korzystać z protokołu IKEv2 o którym wspominamy powyżej.

Oczywiście jak zawsze, w razie pytań czy wątpliwości jesteśmy do Waszej dyspozycji. A jeśli nie macie jeszcze konta w naszej usłudze, kliknijcie poniżej by zarejestrować się na darmowy, 24 godzinny test nim podejmiecie dalsze decyzje. Konto testowe nie wymaga podania metody płatności.

TESTUJ VPN