Letnia promocja VPN 2017

 

Letnia promocja VPN 2017Wszystkim nam, całemu zespołowi HideIPVPN jest niezmiernie miło ogłosić, że nasza co roczna Letnia promocja VPN 2017 startuje w dniu dzisiejszym! Mamy nadzieje, że w związku z okresem częstych wyjazdów wakacyjnych będziecie – z naszym VP i Smart DNS – mogli korzystać z internetu bezpiecznie i wygodnie bez względu na to gdzie się znajdziecie. 

Dlaczego warto korzystać z VPN w publicznych miejscach?

Choć wspominamy o tym dość często jest to temat, na który naprawdę chcemy zwrócić Waszą uwagę. VPN może oszczędzić Wam pieniądze. Może zabezpieczyć Was przed utratą prywatnych danych a także zaszyfrować całą Wasza komunikację z Internetem. To szczególnie w czasie wakacyjnych wyjazdów zagranicznych.

Nawet w UE ilość internetu mobilnego będzie ograniczona. Za to poza UE korzystanie z internetu nadal będzie bardzo drogie. Oznacza to, że w dużej częsci nadal będziecie korzystać z publicznie dostępnych sieci Wi-Fi.

Oznacza to, ze popularnych turystycznie miejscach (nawet w kraju) pojawi się dużo darmowych sieci Wi-Fi na przynętę. Będą miały budzące zaufanie nazwę, będą sprawnie łączyć Was z internetem, ale ich głównym celem będzie wykradzenie z Waszych urządzeń wszystkiego co się da. A także w miarę możliwości instalacje złośliwego oprogramowanie – np. przez fałszywa stone internetową wymagającą założenia konta czy kierującą Was do sklepu z aplikacjami.

Możliwości jest naprawdę sporo a VPN, choć nie zapewni Wam absolutnego bezpieczeństwa, skutecznie utrudni zadanie hakerom. W każdym razie biorąc po uwagę, że większość urządzeń w okół Was nie będzie korzystać z sieci VPN możecie być pewni, ze nikt nie będzie marnować na Was czasu.

Przestępstwa tego typu w turystycznych miejscach będą coraz popularniejsze, bo są dla przestępcy dużo bezpieczniejsze niż kradzież kieszonkowa czy klonowanie kart kredytowych.

VPN, który ukrywa Wasze IP, szyfruje dane to po prostu dodatkowa warstwa ochronna z której warto korzystać.

No i oczywiście dostęp do Smart DNS i polskiego VPN oznacza , że i za granicą będziecie mieć dostęp do Polskich zasobów sieci – np. kultowych Polskich seriali.

Letnia promocja VPN 2017

Letnia promocja VPN 2017 – kup tani VPN!

Nasza promocja startuje dziś. Zasady są bardo proste. Od 01.06 – 14.06 możecie korzystać z obniżonych cen na wszystkie pakiety VPN i Smart DNS. W zależności od długości okresu płatności możecie liczy na upust aż do 60%!

Obniżamy tylko ceny – jakość usług, ilość serwerów VPN w pakietach, możliwość bezpiecznego ściągania torrentów, to wszystko zostaje bez zmian.

Tak samo nie ulega zmianie możliwość darmowego testu naszej usługi VPN i Smart DNS. A jeśli jesteście zdecydowani kliknijcie poniżej by subskrybować.

KUP VPN