„Nowy” serwer VPN USA

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Choć przez kilka dni było na naszej stronie cicho nie znaczy to, że zespół HideIPVPN nie pracowała. Nie dawno informowaliśmy Was o zmianach dotyczących naszej usługi VPN USA, dziś czas na dalszy ciąg. Czas na szczegóły. Nasz server US8 doczekał się zmiany. Od dziś, wszyscy użytkownicy łączący się z serwerem us8.hideipvpn.com używają od teraz całkiem nowego serwera VPN. W skrócie, wszystko co powinniście wiedzieć o serwera VPN.

Czy nowy VPN USA wymaga zmiany moich ustawień?

Nowy serwer VPN USA jest zlokalizowany w New Jersey. Działa pod nazwą „starego” serwera czyli us8.hideipvpn.com. Przepustowość serwera ne uległa zmianie. US8 VPN US oferuje do 1Gbps na użytkownika. Jeśli tworzyliście połączenia VPN ręcznie korzystając z adresów IP naszych serwerów prosimy o zalogowanie się do „Panelu Klienta” („Client Area”) na naszej stronie, gdzie znajdziecie nowy adres IP serwera.

Ci z Was, którzy korzystają z naszych darmowych aplikacji VPN dla iOS, Android, Windows i OS X nie muszą podejmować żadnych kroków.

Użytkownicy korzystający z OpenVPN są proszeni o sprawdzenie poprawnej konfiguracji swoich ustawień – szczegóły (po zalogowaniu) znajdziecie w „Panelu Klienta”.

Ważna informacja dla wszystkich użytkowników pakietów US VPN! Nowy serwer pozwala na  do serwisów Netflixa USA i Hulu bez żadnych ograniczeń. Trzymajmy kciuki by sytuacja nie uległa . Niestety nie wszystko w tej sprawie leży w naszych rękach. Na obecna chwilę zarówno Smart DNS jak is serwery VPN USA – US6 i US8 pozwalają na nieskrepowany dostęp do amerykańskiego Netflixa.

W przypadku jakichkolwiek problemów z działaniem serwera prosimy o przesłanie nam informacji w tej sprawie (jak uzyskać pomoc w sprawie VPN i Smart DNS?).

Jeśli jesteście naszej stornie po raz pierwszy i przed dokonaniem opłaty chcecie sprawdzić jak działa VPN i Wasze ulubione usługi VoD w USA zapraszamy do darmowego testu całej naszej sieci VPN i oczywiście samego VPN w USA.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more