Dobry Smart DNS proxy staje się lepszy!

smart dnsSmart DNS, nasz Smart DNS proxy staje się numerem jeden w Polsce gdy chodzi o dostęp do zablokowanych stron VOD, TV i serwisów muzycznych. Odblokowanie do nich dostępu przez Smart DNS jest bajecznie proste (tych z Was, którzy chcieliby wiedzieć czym Smart DNS różni się od VPN zapraszamy do postu – Smart DNS vs VPN. Dziś mamy przyjemność poinformować Was, że usługa VPN została wzbogacona o kolejne, odblokowane serwisy!

Zrezygnuj z TV – wystarcza Smart DNS proxy!

Wśród Twoich znajomych coraz więcej osób ogląda telewizje w sieci, korzysta z Netflixa, Hulu, ma dostep do BBC czy innych niedostępnych w Polsce serwisów. A może Twoi znajomi mieszkający poza Polską granicą pytali czy Wiesz jak oglądać Polska TV za granicą? Chcesz wiedzieć jakie to naprawdę proste? Czytaj dalej!

Do niedawna, większość ludzi na całym świecie, którzy chcieli korzystać z niedostępnych dla nich usług takich jak wspomniany Netflix, HBO, Crackle, itp. musieli korzystać z szybkich serwerów VPN. VPN jako taki ma wiele zalet a podstawową z nich, która była wykorzystywana by właśnie odblokować wspomniane wyżej usługi była możliwość ukrycia adresu IP. Zmiana lokalnego adresu IP na adres zagraniczny ma jednak jedna poważną „wadę”. Urządzenie z którego chcesz korzystać musi wspierać technologię VPN, innymi słowy musi mieć wbudowanego klienta VPN. Czyli jeśli nie jesteś wstanie skonfigurować na jakimś urządzeniu połączenia VPN, cała idea korzystania z VPN bierze w łeb. I tu dochodzimy do usługi Smart DNS proxy, która choć działa podobnie nie wymaga żadnych specjalnych usprawnień od urządzenia. Możecie zmienić ustawienia DNS proxy w samym urządzeniu, ale jeśli nie ma takiej opcji to tez nie jest kłopot. Wystarczy dokonać odpowiednich zmian w routerze sieci domowej. Wtedy wszystkie urządzenia łączące się z Internetem przez tę sieć będą korzystać z usługi Smart DNS proxy.

Nowe strony dodane do Smart DNS proxy

Mamy przyjemność poinformować Was, że z dniem dzisiejszym nasza usługa Smart DNS proxy została powiększona o dostęp do następujących serwisów. Uzyskacie do nich dostęp nie tylko z Polski ale z prawie każdego miejsca na świecie z wystarczająco szybkim Internetem (podobnie jak do wszystkich pozostałych serwisów).

CNBC

SOOMPI

SHUDDER

PGA Tour Live

UK TV Play

EuroSport Player

Popcornflix

I Polski „rodzynek”

PlayPuls

Oznacza to, że obecnie nasza usługa Smart DNS proxy pozwala na dostęp do ponad 150 usług TV, VOD i muzycznych!

Smart DNS VPN za darmo