Odblokuj Apple TV 4 i serwisy video w USA i UK

apple tv 4Przystawka Apple TV 4 jest już na rynku od jakiegoś czasu. Pomyśleliśmy, że skoro poprzednia generacja Apple TV była tak popularna to także nową jesteście zainteresowani. Zatem jeśli chcecie wiedzieć co w Polsce można oglądać dzięki naszym usługom zapraszamy do lektury – odblokuj Apple TV 4.

 

Odblokuj Apple TV 4 – odblokuj iTunes.

By móc oglądać jakiekolwiek materiały video na Apple TV 4 potrzebne są aplikacje z iTunes. Podobnie jak inne urządzenia Apple działające w oparciu  o system iOS podobnie Apple TV korzysta ze sklepu z aplikacjami iTunes. I tu może pojawić się pierwszy (malutki) problem. Używając Apple ID przypisanego do Polski nie uda Wam się ściągnąć aplikacji z USA i UK. W tym celu należy stworzyć dwa nowe konta iTunes ID (karta kredytowa nie jest wymagana). Jedno na konto Apple na USA, drugie na UK i kolejno użyć ich do logowania się urządzenia. W Google znajdziecie pełno informacji. Skoro ta część już za nami, jedziemy dalej.

WYGRAJ ROUTER DD-WRT ORAZ VPN I SMART DNS NA CAŁY ROK!

Odblokuj Apple TV 4 – VPN czy Smart DNS?

Oby odblokować serwisy VOD na Apple TV 4 musicie skorzystać z naszej usługi Smart DNS. Choć to iOS jest systemem „napędzającym” Apple TV 4 to w przeciwieństwie do iPhone’a i iPada nie da się na nim skorzystać z dobrodziejstw VPN. Ale nie martwcie się. Korzystanie z ze Smart DNS na Apple TV 4 jest banalnie proste. Na naszej angielskiej stornie, w dziale „Support”  znajdziecie dokładne wskazówki, krok po kroku, jak dokonać zmiany ustawień serwera DNS w urządzeniu. W przypadku pytań, komentarze poniżej artykułu są do Waszej dyspozycji. Opcjonalnie, możecie też zmienić ustawienia DNS na domowym routerze. Zaletą tego rozwiązania jest to, że wtedy, bez żadnych dalszych zmian w konfiguracji, ze Smart DNS będą mogły korzystać wszystkie urządzenia w sieci domowej.

Odblokuj Apple TV 4 oto dostępne serwisy VOD w USA i UK

Poniższe serwisy są dostępne na Apple TV 4 poprzez Smart DNS:

unblocked-us-services
Odblokuj Apple TV 4 – testuj Smart DNS za darmo!

Tym z Was, którzy jeszcze nie korzystali z naszych usług VPN i Smart DNS chcemy przypomnieć, że macie możliwość przetestowania obu naszych usług całkowicie za darmo i  bez żadnych dalszych zobowiązań. Warto zauważyć, że w przypadku testu Smart DNS damy Wam za darmo i bez żadnych ograniczeń całe 7 dni na sprawdzenie czy usługa Wam się podoba. Jeśli nie zdecydujecie się skorzystać – po prostu przestanie działać (nie musicie z niczego rezygnować, wysyłać maili, wyłączać). Zapraszamy!

TESTUJ SMART DNS ZA DARMO