Wygraj router DD-WRT oraz VPN i Smart DNS na cały rok!

Wygraj router DD-WRTO jejku, jejku!!! Takiej Świątecznej i Noworocznej promocji jeszcze na HideIPVPN nie było. Mamy nadzieję, że nasz najnowszy konkurs spodoba się wszystkim, tym bardziej, że nagrody są naprawdę przednie! Tylko w te Święta taka okazja, kup, korzystaj i wygraj router DD-WRT oraz VPN i Smart DNS na cały rok!

Wygraj router DD-WRT Z PREINSTALOWANYM VPN I SMART DNS NA CAŁY ROK!

W routerze wszystko jest już przygotowane, skonfigurowane i ustawione (OpenVPN). Wszystko co będziecie musieli zrobić to wpisać swój login i hasło by cieszyć się nielimitowanym, darmowym VPN & Smart DNS przez cały rok! Dodatkowo macie szansę wygrać dwa konta VPN i Smart  DNS (w naszej najwyższej konfiguracji) także ważne przez cały rok.

Promocja trwa w dniach 12/9/2015 – 1/1/2016.

  • Nagroda 1 – darmowy router DD-WRT z naszym najlepszym pakietem VPNi Smart DNS ważnym przez cały rok
  • Nagrody 2 i 3 – nasz najlepszy pakiet VPN i Smart DNS za darmo przez cały rok

Jak wygrać router DD-WRT, VPN i Smart DNS?

  1. Kup dowolny pakiet VPN
  2. Polub i podziel się tym obrazkiem na Facebook’u
  3. Wyślij nam wiadomość po przez panel klienta („Client area” -> Submit a ticket) byśmy mogli sprawdzić punkty 1 i 2.
  4. Po sprawdzeniu, Wasz adres e-mail zostanie dodany do listy „graczy” na stronie random.org, która przeprowadzi dla nas losowanie zwycięzców.

Jak wspomnieliśmy w p. 4 użyjemy zewnętrznego systemu losowania (Random.org) by wszyscy mieli pewność co do bezstronności wyboru. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w dniu 02/01/2016. Wasz aktualny pakiet zostanie przedłużony i zaktualizowany (jeśli będzie inny niż nasz najlepszy pakiet).

KUP VPN TERAZ LIKE&SHARE WYŚLIJ NAM ZGŁOSZENIE