Top Gear nowy sezon – update

Nasza poprzednia informacja dot. programu brytyjskiej stacji BBC okazała się ciut przedwczesna (niestety). Ale teraz powracamy już z dobrą i pewną informacją. Top Gear jest już w BBC 2 na dobre! Zatem jeszcze raz, Jeremy, Richard i James powracają na Wasze ekrany w kolejnej odsłonie programu Top Gear.Dziś o 20:00 (czasu UK) czyli polskiej 21:00 na BBC 2 pierwszy odcinek nowej serii. Połączcie się z jednym z naszych serwerów w UK (jeśli jeszcze nie korzystacie z naszej usługi w zakładce Premium znajdziecie pełną listę dostępnych pakietów), potem wejdźcie na stronę BBC  Two, czyli http://www.bbc.co.uk/bbctwo/, kliknijcie „Watch Live” i już – oglądacie premierowy odcinek nowej serii.

Jeśli do tej pory nie korzystaliście z usług HideIP VPN pamiętajcie. Korzystanie z naszych pakietów nie wiąże się z żadną umową. Wystarczy skonfigurować połączenie, podać dane (login i hasło) i już. Co więcej, nasza usługa VPN to nie tylko dostępn do stron jak HULU czy BBC ale przede wszystkim bezpieczne surfowanie w sieci chroniące Waszą prywatność  – Twoje IP to Twoje ID – pamiętajcie o tym.

Aby przejść do rejestracji kliknij banner poniżej.

UWAGA!!!! (dodano o godz. 22:30)

Jeśli informację powyżej przeczytałeś/łaś dopiero teraz mamy dwie wiadomości (dobrą i złą).

Zła wiadomość jest taka, że nowy odcinek Top Gear skończył się ok. 30 min temu (cóż, może następnym razem – czyli w nadchodzącą niedzielę o tej samej porze – się uda).

Dobra wiadomość jest taka, że nic straconego. Połącz się z dowolnym naszym serwerem w UK i przejdź na stronę: http://www.bbc.co.uk/iplayer/episode/b00y469f/Top_Gear_Series_16_Episode_1/ – BBC iPlayer czyli „video on demand”. Obecny odcinek można oglądać do 7:59PM Sun, 20 Mar 2011 (czyli do naszej 20:59, 20 marca 2011). Mamy nadzieję, że tym razem się uda 😉