Jak odblokować Polskie VOD za granicą?

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Dziś krótkie przypomnienie – jak odblokować Polskie VOD za granicą. Dodatkowo, mamy informacje, że aplikcja vod.pl otrzymała spora aktualizację. Ale po kolei. Większość z Was korzysta z usług HideIPVPN by odblokować dostęp do usług VOD i TV nie dostępnych w Polsce. Netflix, Hulu, BBC iPlayer, Crackle, Sky i wiele, wiele innych może gościć na Waszych tabletach, telefonach, telewizorach właśnie dzięki naszym usługom – takim jak Smart DNS. Jest także spora grupa użytkowników zainteresowanych ukryciem adresu IP komputera czy routera, zapewnieniem sobie bezpieczeństwa i anonimowości w otwartych, publicznych sieciach. Do tego możecie wykorzystać jeden z naszych 26-ściu serwerów VPN. Ale jest i trzecia grupa.

To Ci z Was, którzy mieszkają za granicą i szukają usług i informacji o tym jak odblokować Polskie VOD? Jak oglądać onet czy TVN z USA? Jak oglądać polską TV w Kanadzie czy Wielkiej Brytanii.

Ci wszyscy z Was znów korzystają albo z pakietów VPN z dołączonym SmartDNS bądź korzystają ze SmartDNS jako niezależnej usługi. Tu mała uwaga nim przejdziemy do szczegółów dotyczących tego jak (i dlaczego) odblokować Polskie VOD.pl za granicami Polski.

Chcemy Wam przypomnieć o trwającym „konkursie”, w którym dla chętnych mamy do rozdania 20 darmowych kont SmartDNS ważnych przez 3 miesiące. Po szczegóły jak wygrać jedno z tych kont zapraszamy do tego artykułu.

A teraz czas na najważniejsze czyli jak odblokować vod.pl poza Polską?

Po wykupieniu i skonfigurowaniu naszej usługi SmartDNS Wasze urządzenie jest praktycznie gotowe do uruchomienia dowolnej ze wspomnianych wyżej usług. By odblokować Polskie VOD, Netflix, HULU i inne wystarczy zmienić adresy serwerów DNS z których korzystać na co dzień w samym urządzeniu lub w domowym routerze, przez który z Internetem łączą się inne Wasze gadżety. W tym drugim wypadku, z dobrodziejstw SmartDNS będą mogły skorzystać także urządzenia, które na edycje serwerów DNS nie pozwalają.

Jak czytamy w artykule Spidersweb (link na górze strony) aplikacja Vod.pl dla androida otrzymała spora aktualizację i konkuruje z najlepszymi czyli Netflixem, Hulu czy BBC iPlayer. Obecnie pozwala także na dostęp do części premium serwisu.

Podobnie jak w przypadku Netflixa, vod.pl (abonament to 19,99 zł/miesięcznie) pozwala na korzystanie z serwisu przez pierwszy miesiąc za darmo.

Zatem, najlepiej spróbować SmartDNS możecie testować przez 7 dni za darmo (kliknij w banner poniżej) a skoro już wiecie jak odblokować Polski Vod.pl – czemu nie spróbować?

UWAGA: Do naszej oferty dołączył dedykowany, Polski VPN (Smart DNS w cenie).

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more