Darmowe filmy na święta

darmowe VOD na świętaPowoli pojawiaja sie w sieci różnego rozaju śwąteczne promocje i oferty dla internautów. Jak zapewne sami widzicie, takze my rozpoczelismy już ten okres oferujac Wam szanse na wygranie fajnych nagród. Są nimi darmowy router DD-WRT, VPN i Smart DNS. Dziś jednak wpis na inny temat. Poprzez usługi HideIPVPN możecie i wiecie jak korzystać z Polskich serwisów VOD za granicą. Pomyslelismy, ze byc może zainteresuje Was informacja, jakie darmowe filmy bedziecie mogli zobaczyc w te Świeta.

Nie tylko Polskie VOD za granicą!

Żeby wpis nie był całkiem nudny, warto też wspomniec o poropozycjach dla tych z Was, którzy sa w Polsce i dostęp do serwisów Ipla czy Player.pl nie jest dla nich problemem. Wam sugerujemy sprawdzenie jakie filmy i seriale bedziecie mogli za darmo (przez amerykański VPN) zobaczyc w serwisach takich jak Hulu czy Crackle. Pamietajie też, że Polski HBO Go także oferuje trochę darmowych propozycji. Oczywiście (tym razem korzystając z serwerów VPN w UK) – lub w obu wypadkach ze Smart DNS – filmowo – rozrywkowe propozycje znajdziecie też na BBC iPlayer.

Darmowe filmy w Polskim VOD

Nasze rodzime serwisy także przygotowały darmowe filmy i inne atrakcje na święta. Tym z Was, którzy są na codzień odcięci (za granica) od dostepu do Polskiego VOD i TV mogą sie spodobać.

Na początek krótkie przypomnienie. Dostęp do polskich seriwsów VOD za granicą możecie uzyskać w dwojaki sposób. Konfigurując usługe Smart DNS lub łącząc sie z Polskim serwerem VPN by uzyskac Polski adres IP.

Darmowe filmy od Ipla…

darmowe filmy na ipla
Ipla przygotowała dla Was Świąteczna paczkę i znajdziecie w niej następujace darmowe filmy:

„Sęp”,  „Wałęsa. Człowiek z nadziei”, „Francuski numer” „Półmrok” , „Pułapkę” „Sala Samobójców”, „Rok 1612”, „Statyści”, „Quo vadis” oraz animację „Biała i Strzała podbijają kosmos”. – firmy możecie oglądać za darmo do 31 grudnia 2015. A znajdziecie je pod tym linkiem.

Jesli macie informacje co jeszcze ciekawego (i gdzie) mozna za darmo oglądac w te Święta dajcie znać w komentarzach. I koniecznie odwiedzajcie nasz blog, bowiem nie powiedzielismy jeszcze ostatniego słowa w zakresie Świątecznych promocji ;-).

Kliknij poniżej przy przetestować – za darmo!!! – lub wykupic nasz pakiete VPN i/lub Smart DNS.

TEST: VPN LUB SMART DNS ZA DARMO

Dziękujemy serwisowi Spiders’s Web za podsunięcie informacji.