Jak oglądać Legends of Tomorrow

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Jeśli lubicie filmy i seriale o super bohaterach to wiadomość poniżej powinna się Wam bardzo spodobać. Kolejni bohaterowie dołączą bowiem „małego ekranu” już w ciągu kilku tygodni a my wiemy czego, kiedy możecie się spodziewać i jak oglądać Legends of Tomorrow (uwaga, tekst może zawierać spojlery!).

The Flash, Green Arrow i nowi przyjaciele

Jeśli oglądacie dwie serie produkowane przez CW na Hulu, to nadchodzą dwa fajne epizody (dla subskrybentów Hulu Plus są już dostępne). „Legends of Today” i „Legends of Yesterday” dwa epizody z rodzaju crossover, gdzie obaj bohaterowie osobnych serii występują razem. W obu odcinkach muszą walczyc o życie nowego super bohatera – Hawkgirl. Poznajemy także nowy czarny charakter, tym razem prawdziwego złego czyli Vandal Savage. A wszystko to jest małym wstępem do całkiem nowej serii DC’s Legends of Tomorrow.

Jeśli nasze informacje sa poprawne, to seria ta zadebiutuje na Hulu już za kilka tygodni, 21 stycznia 2016. Nie zostało zatem dużo czasu.

Jak oglądać Legendy Jutra Hulu?

W tej chwili HideIPVPN oferuje Wam dwie możliwości odblokowania Hulu by od stycznia oglądać Legends of Tomorrow (Legendy Jutra). Przy okazji warto pamiętać, ze także z Polski możecie bez problemu wykupić dostęp do Hulu Plus. Hulu (podobnie jak Netflix) zmieniło swoja politykę i akceptuje już karty wydane poza terytorium USA.

Pierwsza opcja to VPN. Prosta zmiana adresu IP na USA pozwoli Wam oglądać Legends of Tomorrow (i nie tylko!) na Hulu a także uzyskać dostęp do innych serwisów VOD z USA. Jeśli zdecydujecie się na jeden z naszych pakietów VPN poza wspomniana opcja na ukrycie i zmianę adresu IP komputera otrzymacie także dostęp do innych benefitów. Jednym z nich będzie poprawa anonimowości online czy zabezpieczenie swoich danych przed hakerami i nie tylko. W ramach pakietów VPN otrzymacie tez dostęp do Smart DNS, który jest druga możliwością odblokowania HULU. Smart DNS jest także oferowany jak osobna usługa (ale oczywiście bez korzyści, której daje VPN.

Smart DNS jest świetnym wyborem wtedy, gdy używacie urządzeń nie posiadających wsparcie dla protokołów VPN. Urządzenia takie to np. konsole do gier czy nowoczesne TV – Smart TV. Wystarczy (po rejestracji) zmienić adres serwera DNS którego używacie i już. My zajmiemy się resztą. Gdy zechcecie wywołać usługę taką jak Hulu czy BBC my przekierujemy automatycznie Wasz ruch do odpowiedniego serwera proxy. Wszystko działa natychmiast, w tle i bez żadnego dodatkowego wysiłku z Waszej strony.

Więc jak myślicie? Czy Legends of Tomorrow dołączy do cotygodniowych przygód Green Arrow i Flasha? Hawkgirl, Firestorm, Atom, Captain Cold, Heat Wave, White Canary a może…. Kto jest Waszym ulubionym bohaterem ze świata DC?

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more