Aktualizacja aplikacji VPN dla Windows i Mac – v5.0.6

VPN dla WindowsWażne informacje dla użytkowników HideIPVPN. Startuje nowa wersja naszej aplikacji VPN dla Windows i macOS. Jak za każdym razem sporo ulepszeń i zmian, które mają na celu poprawić Wasze doświadczenia w korzystanie z najlepszej usługi VPN na rynku. Jedną z bardziej widocznych, jest zmiana nazw wszystkich serwerów VPN! 

darmowa aplikacja VPN dla Windows i macos – co nowego w wersji 5.0.6?

Tak jak podaliśmy, jest nam niezwykle miło poinformować o rozpoczęciu aktualizacji aplikacji VPN dla systemów Windows & macOS. Aktualizacja dokona się automatycznie przy restarcie aplikacji. Jeśli nadal korzystacie z aplikacji w wersji 4.x prosimy – odinstalujcie ją a nową aplikacje pobierzecie tu: wersja dla Windows i wersja dla macOS

Co udało się zmienić i poprawić w aplikacji VPN dla Windows i macOS?

Cała aktualizacja naszego oprogramowania VPN z wersji 4.x do 5.x okazała się dużym sukcesem i jak sami wiecie, zmiana jakościowa jest olbrzymia!

Oczywiście po wersji 5.0.6 możecie oczekiwać jeszcze większej stabilności – choć już z poprzednia było bardzo dobrze! Najważniejszą zmianą, którą zauważycie to nowe nazwy serwerów. Powinny pomóc Wam wybrać ten, który znajduje się najbliżej Was -a to przecież ważne!

Koniec z serwerami PL1, PL2, US1, UK2, itd..

Nowe nazwy serwerów znajdziecie w swojej aplikacji VPN dla Windows i macOS

Przykładowa zmiana wygląda tak:

UK1 to teraz Londyn, BigBen

US1 to teraz Manassas, VA Battlefield

Pełną listę znajdziecie tutaj.

Aktualizacja aplikacji dla iOS i Androida wkrótce.

zainstaluj vpn dla windows i macos, UŻYWAJ vpv 24/7, wypróbuj za darmo!

Namawiamy wszystkich z Was, którzy nadal korzystacie z aplikacji w wersji 4.x – koniecznie usuńcie ją ze swoich komputerów i zainstalujcie najnowszą wersję. Aplikacja w wersji 4.x nie jest już wspierana i uaktualniana! Aplikacja w wersji 5.x korzysta z funkcji auto-aktualizacji.

Nasza usługa nie jest limitowana. Pozwala na 3 równoczesne połączenia VPN na rożnych urządzeniach – korzystaj zatem z VPN 24/7 – bez ograniczeń. Bądź bezpieczny zawsze.

Wypróbuj nasz VPN i Smart DNS za damo – na pewno będziesz zadowolony!

TESTUJ VPN ZA DARMO

1 thought on “Aktualizacja aplikacji VPN dla Windows i Mac – v5.0.6

Comments are closed.