Wielka Świąteczna promocja VPN i SmartDNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Mija kolejny wspólny rok. Rok, w którym działo się wiele. Tak w samym internecie jak i samej usłudze z której korzystacie. Mamy nadzieje, że zmiany będą dotyczyć także zimy i z bezśnieżnej stanie się prawdziwie biała.

Zanim przejdziemy do szczegółów promocji dla Wszystkich, obecnych i nowych klientów, podsumujmy kończący się powoli rok. Nie ulega bowiem wątpliwości, że w życiu HideIPVPN wydarzyło się sporo, choć nie wszystkie nasze plany się powiodły. Nie znaczy to jednak, że się poddajemy! W samym internecie, jeśli chodzi o rzeczy związane z prywatnością obywateli najgłośniejszy był skandal związany z PRISM i Edwardem Snowdenem. Jak się okazuje, wszyscy jesteśmy inwigilowani ma każdym kroku. Dla rządów ważne są kwestie polityczne, zachowanie władzy i kontrola nad obywatelami. Dla wszelakich firm coraz istotniejsze staje się tzw. „big data”. Mamy też trzecią kategorię „naruszeń” prywatności. To wszystkie te firmy, które będą usiłowały znaleźć na nas „haka”. Takiego działania doświadczyli niedawno odwiedzający znany portal RedTube. Tak więc VPN i ochrona adresu IP, naszych danych i nas staje się coraz bardziej konieczna w codziennym korzystaniu z sieci.

Ale 2013, to także rok sporych zmian dla nas i dla Was, naszych użytkowników. Wprowadziliśmy odświeżoną wersję oprogramowania VPN dla Windows. Kolejnym krokiem było przygotowanie wersji dla Apple Mac OSX. W maju wystartowaliśmy z całkowicie nową usługa – SmartDNS. Idealnie nadająca się do streamowania video z różnych stron w USA.

Dzięki VPN chronisz swoją prywatność w sieci, możesz ukryć adres IP a przy okazji możesz korzystać z wielu stron objętych blokadą regionalną. SmartDNS ma przede wszystkim pozwalać na odblokowanie stron i serwisów w USA i UK, ma być prosty w użyciu (jednorazowa instalacja) ma także działać z właściwie dowolnym urządzeniem podłączonym do sieci. HideIPVPN jest także jednym z niewielu operatorów, którzy nie tylko oferują usługę SMartDNS ale całkowicie za darmo włączyli ją do swoich pakietów VPN!

Świąteczna promocja pakietów VPN  i SmartDNS

Wszystkie nasze pakiety VPN i SmartDNS są obecnie dostępne z jednorazowym, 30% upustem. Im dłuższy pakiet wykupisz, tym więcej zaoszczędzisz! Aby skorzystać z upustu, przy nowej rejestracji należy podać kod „XMAS14

Byłoby jednak bardzo nie fair, gdyby HideIPVPN zachował się tak jak większość firm na rynku. Nie lubimy gdy promocje są tylko dla nowych klientów. Wy na pewno też nie lubicie, gdy za lojalność firma odpłaca Wam niczym. Tym bardziej jest nam przyjemnie zaproponować podobny upust wszystkim naszym dotychczasowym klientom, którzy zechcą się nami podzielić ;-).

Promocja dla „starych”  klientów!

1. Odnajdź na naszym profilu wpis dotyczący tej promocji i podziel się nim na swojej ścianie (pamiętaj, że wpis musi być publiczny, inaczej nie będziemy go wstanie zobaczyć).

2. Zgłoś się do nas po przez wiadomość na FB, wraz ze swoim adresem e-mail, byśmy mogli odnaleźć Wasze konto w systemie sprzedaży.

3. Wasza kolejna płatność, bez względu na pakiet będzie niższa o 30%!!!

Na zakończenie, pozwólcie  nam złożyć sobie najserdeczniejsze życzenia zdrowych, spokojnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku i szampańskiej zabawy w Sylwestra!!!! A w przyszłym roku życzymy Wam 100% prywatności, samych odblokowanych stron i szybkich transferów przez VPN!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more