Letnia promocja SmartDNS i VPN

Wyprzedaż SmartDNS VPNGorąca, letnia promocja pakietów VPN i SmartDNS. Jeśli chcecie zaoszczędzić w czasie obecnych wakacji, ale jednocześnie chcecie poprawić swoje bezpieczeństwo i anonimowość w sieci lub po prostu mieć pewność świetnej rozrywki z Hulu, Netflixem, itp. – zapraszamy do skorzystania z naszej wyprzedaży! O tym czym jest VPN i SmartDNS pisaliśmy już na blogu wielokrotnie. Obie technologie pozwolą Wam na dostęp i odblokowanie stron objętych geo-blokadą. Obie robią to jednak w inny sposób. VPN, w przeciwieństwie do Smart DNS jest technologią, która szyfruje wysyłane i odbierane przez Was dane, ukrywa Wasz adres IP i pozwala na zmianę Waszego adresu IP na adres kraju, w którym jest serwer VPN z którym się łączycie. Oznacza to, że łącząc się z naszym serwerem US VPN – Wasze Polskie IP zostanie zamienione na IP z USA.

SmartDNS nie zmienia Waszego IP, ale rozpoznaje z jakimi stronami chcecie się połączyć. Jeśli będzie to Netflix, Hulu, Pandora, BBC iPlayer i wiele innych nasz serwer DNS tak pokieruje ruchem aby ww. usługi działały płynnie i bez żadnych opóźnień. Oznacza to także, że strony lokalne (polskie) odwiedzacie bez żadnych pośredników. Rozwiązanie idealne dla tych z Was, którym bardziej zależy na opcjach VOD niż anonimowości w Internecie.

Opcje promocji są następujące.

Pakiet SmartDNS (odblokuje strony w USA i UK) możecie obecnie aktywować taniej o 50% przez pierwsze 3 miesiące (*). Do aktywacji promocji użyjcie kodu HOTDNS

Wszystkie pakiety VPN są także objęte specjalnym upustem. Wystarczy użyć kodu HOTVPN by cieszyć się upustem 35% przez pierwsze 3 miesiące.

Realnie oznacza to dla Was, że 3 (dla SmartDNS) i 4 (dla VPN) miesiąc są darmowe, dzięki uzyskanym oszczędnościom. Aby przejść do aktywacji kliknij tutaj lub w banner poniżej.

HideIPVPN SmartDNS