Darmowe konta VPN – nowe rozdanie

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Mamy wspaniałą wiadomość dla wszystkich, którzy są świadomi tego jak bardzo ważna jest prywatność i anonimowość w sieci. Nasza akcja rozdawania darmowych kont VPN, tak popularna w zeszłym roku powraca (już w przyszłym tygodniu) z „nowym rozdaniem”.Od początku przyszłego tygodnia zaoferujemy Wam co tydzień 25 całkowicie darmowych i w pełni funkcjonalnych konta VPN.

Darmowe konta będą się charakteryzować następującymi właściwościami:

 • użytkownicy będą się mogli łączyć (z serwerem) przy pomocy protokołu PPTP (protokół OpenVPN jest oferowany z kontami Premium)
 • serwer dostępowy będzie zlokalizowany w Holandii
 • będzie wolno korzystać z programów wykorzystujących protokół p2p i torrent w czasię połaczenia z serwerem VPN

Jeszcze raz (tłustym drukiem), bo dla osób korzystających z p2p czy torrentów to świetna wiadomość – darmowe konta będą oferować całkowicie anonimowe ściąganie i wysyłanie danych za pomocą wszystkich popularnych programów p2p i torrent. Zatem korzystanie z tych programów ściąganie i udostępnianie materiałów będzie całkowicie „niewidzialne” z zewnątrz. Wasze IP będzie ukryte.

Uwagi: chcąc uniknąć przeładowania ruchu na stronie nie konta (25 tygodniowo) będziemy udostępniać o różnych porach dnia i w różnych dniach tygodnia. Za każdym razem informacja o dostępności kont będzie publikowana na naszym anglojęzycznym blogu – wszystko co trzeba będzie zrobić to kliknąć podany tam link i się zarejestrować. Konta będą przyznawane na zasadzie – Kto pierwszy ten lepszy. 25 darmowych kont VPN będziemy rozdawać aż do odwołania.

Mamy nadzieje, że w ten sposób pomożemy choć części z Was ochronić własną prywatność w sieci – niestety nie jesteśmy wstanie dać darmowych kont wszystkim ( bądźmy szczerzy, z tego żyjemy :-)).

Jeśli nie uda Wam się zdobyć darmowego konta VPN zapraszamy do wypróbowania naszej oferty kont Premium (już od $5.99/miesięcznie – czyli ok. 15 zł /miesięcznie). Jak wiecie korzystanie z naszych usług nie wiąże się z żadną umową czy kontraktem więc jeśli w przyszłości uda się Wam uzyskać darmowe konto VPN opłacanie konta Premium będzie można w każdej chwili zawiesić (bez żadnych kruczków, maili, kłopotów) – po prostu przestaje się płacić.

A zatem, życzymy wszystkim udanych łowów i  powodzenia!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more