Mistrzostwa Świata online – ale nie na WP Pilot

Mistrzostwa Świata onlineMistrzostwa Świata w Piłce Nożnej zbliżają się wielkimi krokami. Zapewne spora grupa z Was szuka sposobów by oglądać mecze MŚ w internecie. Postaramy się niedługo zaadresować całościowo ten temat. Liczymy też na Waszą pomoc – jeśli znacie legalne źródła w Polsce i za granicą, które pozwolą na oglądanie transmisji na żywo dajcie znać! Podzielimy się tymi informacjami z resztą użytkowników. Na dziś niestety zła wiadomość. Mistrzostwa Świata online bez platformy WP Pilot. 

Polska TV na WP Pilot za granicą…

Jak zapewne wiecie, od jakiegoś czasu, WP Pilot można oglądać na terenie EU bez konieczności posiadania aktywnego pakietu VPN i Smart DNS. Pozwolimy sobie jednak zauważyć, że konieczność wersyfikacji – skan dowodu osobistego lub podanie numeru konta bankowego – nie do końca jest idealna sytuacją. Temat tego czy warto w tej sytuacji dokonywać weryfikacji i rezygnować z VPN poruszymy w kolejnym wpisie.

Jeśli cieszyliście się, że dzięki temu miedzy 14.06 a 15.07 będziecie mogli spokojnie oglądać mecze na WP Pilot, mamy bardzo złe wieści.

Mistrzostwa Świata online

Mistrzostwa Świata online – tylko na vod.tvp.pl!

Polska Telewizja Publiczna posiada prawa do transmisji meczy Mistrzostw Świata i większość z nich – 52 – zobaczymy na kanałach TVP, w tym nowo uruchamianym TVP 4K. Część meczy będzie dostępnych także na platformie NC+ i zapewne NC+ Go, które możecie odblokować po przez Polski VPN. Na kanale Canal+ 4K Ultra HD pojawią się mecze: Niemcy – Szwecja, Portugalia – Hiszpania, Dania – Francja, Argentyna – Chorwacja, Brazylia – Szwajcaria, Anglia – Belgia, Urugwaj – Rosja oraz Kolumbia – Japonia. W sumie 8 spotkań.

Pozostałe mecze tylko w serwisach i na kanałach TVP. Cytujemy wypowiedz Prezesa TVP:

„Naturalna wydaje się sytuacja, że Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, będą transmitowane na antenach Telewizji Polskiej i w na VOD.TVP.pl. czyli u nadawcy, który poniósł koszty pozyskania praw do tego wydarzenia.”

Miejmy nadzieje zatem, że to nie przejęzyczenie i transmisje online z portalu TVP także będą się odbywać.

Pamiętajcie, ze nie licząc WP Pilot – tylko w EU, by odblokować wszystkie pozostałe  serwisy VOD i TV w Polsce potrzebujecie dostępu do Polskiego adresu IP lub Smart DNS.

Nasze usługi przetestujesz za darmo, klikając w link poniżej.

TESTUJ VPN ZA DARMO