L2TP VPN na tablecie iPad2 (i o tablecie słów kilka)

O tym,że iPad 2 jest już w sprzedaży od jakiegoś czasu nie musimy nikogo informować bo fakt jest to wszystkim świetnie znany. Jako, że to już drugie wcielenie najsłynniejszego tabletu świata, to o tym czym jest i co można na nim robić także większość z Was już wie. Tym z Was, którzy nad wyborem takiego urządzenia się zastanawiają chwielibyśmy polecić najlepszą stronę w Polsce, na której znajdziecie pełną recenzję tego urządzenia. Wejdźcie na  „Recenzja Apple iPada 2. Umarł król (iPad), niech żyje król (iPad 2)?„. Tym z Was z kolei, którzy zastanawiają się nad zakupem tabletu jako takiego ale jeszcze nie wiedzą, którego i jakiej firmy polecamy stronę Tabletowo.pl, gdzie znajdziecie najświeższe informacje nie tylko o tablecie Apple ipad ale takaże większości innych interesujących urządzeń np. z systemem Google Android Honeycomb (Xoom, Galaxy Tab 10.1, itp). My powróćmy jednak do głównego tematu czyli jak Ci z Was, którzy już iPada mają mogą ustawić na nim połączenie VPN.

Od razu chcielibyśmy przeprosić, że użyte „screeny” pochodzą z wersji angielskiej. Jako że nie dysponujemy iPadem posilimy się w tym względzie instrukcją opublikowana na naszej „stronie matce”, czyli hideipvpn.com.

Mając już dane dostępowe do jednego z naszych serwerów Premium VPN (czyli np. UK VPN aby uzyskać IP z UK lub US VPN aby łączyć się z adresem IP z USA) w Waszym iPadzie:

Na urządzeniu kliknijcie:  Ustawienia >> Ogólne >> Sieć >> VPN

  1. Kliknij „Dodaj VPN”
  2. Wybierz ‘L2TP’ (powinno byc od razu zaznaczone)

Opis: cokolwiek abyście byli wsyanie zidentyfikować połączenie , np. UK VPN lub US VPN jeśli będzie takich połączeń więcej niż jedno

Server: wprowadź nazwę serwera VPN, z którym będziesz się łączyć

Account: wprowadź nazwę użytkownika VPN (zarejestrowany adres e-mail)

RSA SecurID: OFF/wyłącz

Hasło: wprowadź swoje hasło dostepowe

Encryption level/ Poziom kodowania: Automatycznie

Secret: hideipvpn

Send All traffi / Prześlij cały ruch: ON /włącz

Hasło VPN oraz login zostały podane w pierwszej naszej wiadomości powitalnej.

4. Kliknij ’zapisz’.

5. Kliknij połącz – i już 🙂

 

Jeśli mielibyście kłopot lub pytania służymy pomocą . Jeśli zastanawiacie się do czego VPN w iPadzie może być przydatny zapraszamy tu: http://hideipvpn.pl/najnowsze-seriale-na-zadanie-na-twoim-ipadzie/ BBC iPalyer także jest dostępny w wersji na Wasz tablet. Jeśli korzystając z naszej usługi znajdziecie inne ciekawe strony (wideo/muzyka), które są dostępne dzięki połączenium VPN, dajcie znać w komentarzach :-).