Formuła 1 – Grand Prix Kanady

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Witamy wszystkich! Przed nami kolejny ekscytujący weekend z Formułą 1, tym razem na torze w Kanadzie gdzie 8 czerwca 2008 swoje pierwsze zwycięstwo w F1 odniósł Robert Kubica (Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia – już się nie możemy doczekać aż znów będziesz się ścigać!). Dziś piątek, a wiec i początek akcji na torze. Dzięki nam (i BBC) nie umknie Wam żaden fragment akcji na torze. Wystarczy połączyć się z jednym z naszych serwerów VPN zlokalizowanych w UK, kliknąć link do strony BBC (znajdziecie go poniżej) i już – enjoy the race! Jeśli o relacji z wyścigów F1 w BBC słyszeliście ale z oczywistych względów (geo – blokada) nie udało Wam się dotąd nic zobaczyć, nie martwcie się, poniżej napiszemy Wam co i jak aby ten problem rozwiązać.Zatem… kto stanie w niedzielę na Pole Position? Kto pierwszy przekroczy linie mety? Sebastian, Fernando, Lewis… jak myślicie? Kolejny weekend z F1, kolejny wymagający tor – z nami zobaczycie najlepszą relacje z wyścigów F1 dostępną w sieci. Gdyby z jakichś względów uciekły Wam fragmenty „streamowane” na żywo to też nie kłopot. Po przez nasze serwery uzyskacie dostęp do serwisu BBC iPLayer i wszystkich terści multimedialnych tam dostępnych.

Wszyscy nasi klienci korzystający z Pakietów Premium z dostępem do serwerów zlokalizowanych w UK już wiedzą „co i jak”. Po połączeniu z wybranym serwerem wystarczy klikąć link:  http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/motorsport/formula_one/default.stm , który przeniesie Was bezpośrednio na stronę BBC Sport gdzie będą dostępne „streamy” ze wszystkich sesji treningowych, kwalifikacji oraz oczywiście wyścigu.

A tak przedstawia się rozkład jazdy:

Canadian Grand Prix

Circuit Gilles Villeneuve, Montreal, 10-12 czerwiec

Piątek 10 czerwiec: sesja treningowa I – 1500-1630; sesja treningowa II – 1900-2030

Sobota 11 June: sesja treningowa III – 1500-1600; Kwalifikacje – 1800-1900

Niedziela 12 June: wyścig Grand Prix – 1800

Prosimy sprawdzać na stronie BBC czasy rozpoczęcia dokładnych transmisji (weźcie tez pod uwagę różnicę czasu między nami a Wielka Brytanią) bowiem część transmisji możę zacząć się wcześniej niż właściwa akcja na torze – tzw. TV warm  up, które bardzo polecamy!

Dla tych z Was , którzy są tu po raz pierwszy mamy świetne wieści! Dla wszystkich fanów F1 HideIP VPN przygotował specjalny (tańszy!!!) pakiet F1 VPN. Pakiet ten nie jest dostępny w sekcji premium wraz z innymi Pakietami linki do niego są prezentowane tylko i wyłączenie na naszym angielskim blogu w kolejnych wpisach dotyczących F1 – kliknij tu, na angielskim blogu szukaj wpisów o F1 a w nich znajdziesz link pt. F1 VPN Package.:-)

Pakiet F1 VPN oferuje:

 • Dostep do trzech serwerów VPN na terenie UK – serwery należą do największych centrów danych aby zapewnić Wam szybkie i stabilne połączenia
 • płatność miesięczną, kwartalną i roczną
 • natychmiastową aktywacje po dokonaniu płatności
 • wszystko to w bardzo atrakcyjnej cenie $4,99/miesięcznie

Po opłaceniu, skonfigurowaniu połączenia (więcej na ten temat w sekcji How to…) i faktycznym połączeniu z serwerem po prostu klikniecie link do strony BBC podany wyżej… i już!

Pamiętajcie także, że surfowanie z aktywnym połączeniem VPN nie tylko pozwala uzyskać dostęp do materiałów niedostępnych z Waszego terytorium ale także zwiększa Wasze bezpieczeństwo i zapewnia anonimowość (ukrywa Wasze prawdziwe IP) w sieci.

Życzymy miłego weekendu i kolejnych emocji na torze F1

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more