Polska TV w Internecie – nowe serwisy dodane

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Chociaż wakacje w pełni, my nie próżnujemy. Wiemy, że wielu z pośród naszych przyjaciół na całym świecie to Polacy i Polska TV w Internecie jest tym co interesuje ich najbardziej. A że podobnie jak z Netflixem czy Hulu także Polskie serwisy VOD są objęte geoblokadą stąd, nie tak prosto (było) oglądać Polską TV online za granicą. Najważniejsze jednak, ze problem ten został rozwiązany i z informacji które od Was posiadamy działa to świetnie!

Jeśli zatem pierwszy raz jesteś na stronie HideIPVPN witamy i zaraz w skrócie napiszemy jak Polską TV w Internecie możecie oglądać w USA, Kanadzie, Niemczech czy w dowolnym innym kraju na świecie.

Polska TV w Internecie = Smart DNS

Jak wspomnieliśmy wyżej, wszystkie legalne polskie serwisy TV i VOD wymagają do działania polskiego adresu IP. W przypadku gdy chcecie skorzystać z komputera czy tabletu w zasadzie nie ma problemu – jest VPN i opcja zmiany adresu IP. Dla jasności HideIPVPN nie oferuje obecnie serwerów VPN w Polsce i Polskich adresów IP. W zamian mamy tańsze i dużo prostsze rozwiązanie – Smart DNS.

VPN przyznajemy, w końcu tą usługę także oferujemy, chwalimy i polecamy ma sporo plusów. Jednak w zakresie oglądania programów TV na żywo czy na żądanie ma też wady. Obciąża łącze, obciąża sprzęt ( w końcu dane trzeba zaszyfrować lub odszyfrować) a przede wszystkim wymaga wsparcia programowego. W przypadku komputera czy tabletu to nie kłopot, ale jeśli chcemy oglądać TV tak jak Pan Bóg przykazał, czyli wygodnie, na TV to pojawia się problem. Smart TV nie maja wsparcia dla VPN.

Ale Smart DNS nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Na naszym blogu znajdziecie wiele informacji o tym jak Smart DNS działa i jak go używać. Wystarczy (po rejestracji usługi) zmienić adresy serwera DNS (zgodnie z instrukcjami w listach powitalnych) w urządzeniu (np. TV) czy na domowym routerze – dla wszystkich urządzeń i już. Polska TV w Internecie jest od razu dostępna dla wszystkich i bez ograniczeń dokładnie tak jak gdybyście nadal byli w Polsce.

Polska TV w Internecie (i nie tylko) – nowe kanały to:
 1. Strefavod
 2. CinemanPL
 3. CNNgo
 4. AdulSwim

Zobaczyć jak działa nasz Smart DNS za darmo i bez zobowiązań!!! Kliknij w baner poniżej i dokonaj rejestracji – nic prostszego!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more