Konkurs: darmowy VPN lub SmartDNS

Darmowy VPN US/UK/NL

Jeśli interesuje Was możliwość zmiany polskiego adresu IP na USA lub UK, jeśli interesuje Was możliwość całkowicie anonimowego korzystania z sieci P2P i torrent oraz  jeśli chcecie ukryć Wasze polskie IP, zaszyfrować ruch sieciowy, poprawić bezpieczeństwo danych, czy wreszcie uzyskać łatwy dostęp do serwisów tyu Netflix, Hulu, BBC, iPlayer, ITV, Crackle i wielu wielu innych zapraszamy do czytania poniższego artykułu. Najważniejsze zaś w tym wszystkim jest to, że dzięki konkursowi, możecie wygrać całkowicie darmowy VPN z USA, UK lub NL! 

Darmowy VPN z USA lub SmartDNS – konkurs

Sprawa jest bardzo prosta. Główną nagrodą w konkursie jest darmowe konto HideIPVPN – czy VPN z US/UK lub NL na rok, bez żadnych innych ograniczeń lub dostęp w Polsce do Netflix, Hulu i innych przez Smart DNS (usługa darmowego SmartDNS jest do wygrania na 6 msiesięcy. By wygrać wystarczy przygotować dowolne tło dla naszego profilu na Facebooku. Tło, tzw. Facebook cover, powinno być oczywiście tematyczne powiązane z naszymi usługami VPN i/lub SmartDNS. Natomiast przekaz – poważny, żartobliwy, itd. pozostawiamy całkowicie w Waszej gestii.

Nagrody są super – dobry VPN z USA czy UK za darmo – to nie jest okazja, która trafia się codziennie. Podobnie nasz Smart DNS, nowa usługa, która idealnie nadaje się od oglądania video w jakości HD z zablokowanych stron w USA czy UK. Bez obsługowa i działa praktycznie z każdym urządzeniem.

Zadanie konkursowe:

Stworzyć „Facebook cover” dla HideIPVPN i wysłać na adres contest[at]hideipvpn.com z dopiskiem (po angielsku), że zgadzacie się na wykorzystanie Waszej pracy przez HideIPVPN.

Nagroda:

Darmowe konto VPN z USA/UK lub NL na 12 miesięcy

lub

Darmowe konto Premium SmartDNS na 6 msiesięcy.

Liczba kont nie jest ograniczona, więc jeśli tylko Wasza praca nam się spodoba to któreś z ww. nagród zostanie Wam przyznana!

Ograniczenia/wyłączenia/itp.

Ww. nagrody będą przyznane osobom, których praca zostanie przez HideIPVPN zaakceptowana (nasz wybór jest oczywiście w 100% subiektywny!!! i nie podlegający dyskusji!!!).

Jeśli jesteś posiadaczem konta Premium w naszej usłudze oferujemy (jako nagrodę pocieszenia) przedłużenie Twojego pakietu za darmo o kolejny miesiąc. Jeśli darmowy VPN już masz, cóż może chcesz kolejny dla znajomego?

SmartDNS vs VPN – po co i czy warto?

Wspołne cechy obu usługo to możliwość odblokowania i pełnego dostępu do ograniczonych regionalnie, czyli niedostępnych w Polsce stron. W głównej mierze tyczy się to usług VOD (streaming) ze stron takich jak Crackle, Netflix, Hulu, iPlayer, 4oD, Abc, FOX i wielu, wielu innych. Obie opcje działają jednak w trochę inny sposób. SmartDNS przekierowuje tylko część pakietów, niezbędnych do działania strony/odtwarzania treści przez odpowiednio przygotowany serwer proxy w USA lub UK. Wszystko dzieje się bez udziału użytkownika, nie wypływa na prędkość połączenia z internetem. Wszelkie pozostałe strony i usługi działają bez zmian. Dodatkowo, w przypadku konfiguracji pod DNS domowego routera można korzystać z ww usługa na praktycznie dowolnym sprzęcie, w tym TV (np. z przystawką Android).

Opcjonalnie można zdecydować się na konto VPN. Prywatny tunel jest zawsze zaszyfrowany i ukrywa obecność użytkownika w sieci internet po przez zmianę jego adresu IP. W przypadku pakietu VPN US/UK macie wybór czy zmienić polskie IP na USA i mieć dostęp do serwisów Ameryce, czy zmienić polskie IP na UK i korzystać ze wszystkich serwisów VOD i telewizyjnych (w tym Sky Go i Now TV) z Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo, można zdecydować się na pakiet VPN NL, który został stworzony z myślą o tych z Was, którzy lubią korzystać z sieci P2P i torrent. Dzięki VPN, możecie to robić w 100% anonimowo.

A zatem do dzieła – darmowy VPN i SmartDNS czekają!