Konkurs: darmowy VPN lub SmartDNS

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Sprawa jest bardzo prosta. Główną nagrodą w konkursie jest darmowe konto HideIPVPN – czy VPN z US/UK lub NL na rok, bez żadnych innych ograniczeń lub dostęp w Polsce do Netflix, Hulu i innych przez Smart DNS (usługa darmowego SmartDNS jest do wygrania na 6 msiesięcy. By wygrać wystarczy przygotować dowolne tło dla naszego profilu na Facebooku. Tło, tzw. Facebook cover, powinno być oczywiście tematyczne powiązane z naszymi usługami VPN i/lub SmartDNS. Natomiast przekaz – poważny, żartobliwy, itd. pozostawiamy całkowicie w Waszej gestii.

Nagrody są super – dobry VPN z USA czy UK za darmo – to nie jest okazja, która trafia się codziennie. Podobnie nasz Smart DNS, nowa usługa, która idealnie nadaje się od oglądania video w jakości HD z zablokowanych stron w USA czy UK. Bez obsługowa i działa praktycznie z każdym urządzeniem.

Zadanie konkursowe:

Stworzyć „Facebook cover” dla HideIPVPN i wysłać na adres contest[at]hideipvpn.com z dopiskiem (po angielsku), że zgadzacie się na wykorzystanie Waszej pracy przez HideIPVPN.

Nagroda:

Darmowe konto VPN z USA/UK lub NL na 12 miesięcy

lub

Darmowe konto Premium SmartDNS na 6 msiesięcy.

Liczba kont nie jest ograniczona, więc jeśli tylko Wasza praca nam się spodoba to któreś z ww. nagród zostanie Wam przyznana!

Ograniczenia/wyłączenia/itp.

Ww. nagrody będą przyznane osobom, których praca zostanie przez HideIPVPN zaakceptowana (nasz wybór jest oczywiście w 100% subiektywny!!! i nie podlegający dyskusji!!!).

Jeśli jesteś posiadaczem konta Premium w naszej usłudze oferujemy (jako nagrodę pocieszenia) przedłużenie Twojego pakietu za darmo o kolejny miesiąc. Jeśli darmowy VPN już masz, cóż może chcesz kolejny dla znajomego?

SmartDNS vs VPN – po co i czy warto?

Wspołne cechy obu usługo to możliwość odblokowania i pełnego dostępu do ograniczonych regionalnie, czyli niedostępnych w Polsce stron. W głównej mierze tyczy się to usług VOD (streaming) ze stron takich jak Crackle, Netflix, Hulu, iPlayer, 4oD, Abc, FOX i wielu, wielu innych. Obie opcje działają jednak w trochę inny sposób. SmartDNS przekierowuje tylko część pakietów, niezbędnych do działania strony/odtwarzania treści przez odpowiednio przygotowany serwer proxy w USA lub UK. Wszystko dzieje się bez udziału użytkownika, nie wypływa na prędkość połączenia z internetem. Wszelkie pozostałe strony i usługi działają bez zmian. Dodatkowo, w przypadku konfiguracji pod DNS domowego routera można korzystać z ww usługa na praktycznie dowolnym sprzęcie, w tym TV (np. z przystawką Android).

Opcjonalnie można zdecydować się na konto VPN. Prywatny tunel jest zawsze zaszyfrowany i ukrywa obecność użytkownika w sieci internet po przez zmianę jego adresu IP. W przypadku pakietu VPN US/UK macie wybór czy zmienić polskie IP na USA i mieć dostęp do serwisów Ameryce, czy zmienić polskie IP na UK i korzystać ze wszystkich serwisów VOD i telewizyjnych (w tym Sky Go i Now TV) z Wielkiej Brytanii.

Dodatkowo, można zdecydować się na pakiet VPN NL, który został stworzony z myślą o tych z Was, którzy lubią korzystać z sieci P2P i torrent. Dzięki VPN, możecie to robić w 100% anonimowo.

A zatem do dzieła – darmowy VPN i SmartDNS czekają!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more