Darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018 – #1

Darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018Zapewne widzieliście naszą  specjalna ofertę – promocja VPN na Mistrzostwa Świata w piłce nożnej 2018!  Promocja ta jest już zakończona. Jeśli szukaliście oferty na najlepszy VPN, to była sznsa na subskrypcje najlepszego VPN z  upustem do 60%! Ale żeby nie było nudno i smutno, pomyśleliśmy, że czas na „odświeżenie” naszych małych „zabaw”. A zatem… Na Facebooku, rozdajemy darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018!

Tylko dziś, szczęśliwcy maja szansę na darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018 w formie naszego najlepszego pakietu VPN – Nija Power VPN!

WYGRAJ Ninja Power VPN – darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018

Jeśli będziecie mieć szczęście, dostaniecie do wyłącznej dyspozycji nasz najlepszy VPN czyli Ninja Power VPN. W pakiecie macie nielimitowany dostęp do 29 serwerów VPN z 11 krajów świata – w tym oczywiście z Polski! Darmowe aplikacje ułatwiające korzystanie z VPN i Smart DNS na systemy: Android, iOS, Windows i macOS.

Pakiet Ninja Power VPN to także 6 różnych protokołów VPN do wyboru – by Wasz adres IP, wasza tożsamość i dane, które przesyłacie online były zawsze zaszyfrowane i bezpieczne. Bez względu na sieć której używacie czy urządzenie, z którego korzystacie!

jak wygrać darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018?

To bardzo proste – choć będzie wymagać odrobiny szczęścia! Kolejno…

  1. Wejdź na nasz profil na „Fejsie” i znajdź wpis dotyczący tego „konkursu”
  2. Daj „Lajka” temu wpisowi a w komentarzu dodaj (oznacz) kogoś ze swoich znajomych w formie @imię_znajomego

Uwaga: Masz więcej znajomych? Dodaj ich w klejnych komentarzach i zmaksymalizuj swoje szanse na wygraną! Każdy  kolejny wpis to kolejna szansa, by darmowy VPN na Mistrzostwa Świata 2018 był Twój!

W puli, do wygrania jest 15 darmowych pakietów Ninja Power VPN, każdy będzie aktywny przez 1 miesiąc. A zatem spokojnie wystarczy na całe Mistrzostwa Świata w Rosji… i nie tylko. Bo przecież pakiet Ninja Power VPN pozwala np. na bezpieczne ściąganie torrentów!

Nasza zbawa  trwa do 02.07. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni na Facebooku w dniu 03.07.

Życzymy Wam powodzenia i przypominamy. Jeśli nie uda się wygrać, zawsze można subskrybować naszą usługe tradycyjna drogą… 😉

KUP VPN TERAZ