Top Gear USA – oglądaj online!

Jeśli jesteś fanem motoryzacji na pewno słyszałeś o Top Gear i trzech „szalonych” Brytyjczykach. Niestety nowa seria pojawi się na BBC 2 dopiero na początku 2011 roku (oczywiście dzięki pakietom proponowanym przez HideIP VPN oferującym dostęp do serwerów w UK będziecie mogli je oglądać na żywo w programie BBC2 w momencie emisji jak i na żądanie dzięki BBC iPlayer). W między czasie HideIP VPN proponuje Wam coś nowego, może równie fajnego? Wybierając połączenie z jednym z naszych serwerów zlokalizowanych w USA możecie oglądać Top Gear USA. Na stronie History.com możecie oglądać także wiele innych ciekawych programów!Na stronie History.com znajdziecie linki do stron partnerów, na których także są ciekawe materiały video. Na http://www.aetv.com/ możecie oglądać popularne programy i seriale – Real Life, Real Drama. Tu znajdziecie listę dostępnych materiałów video http://www.aetv.com/videos/display.jsp. Kolejną stroną, którą warto odwiedzić jest LifeTime, tu miłośnicy romantycznych opowieści o miłości na pewno znajdą coś dla siebie.

Wszystkie powyższe propozycje są dostępne po uruchomieniu połączenia z jednym z naszych serwerów w USA i zmiany Waszego oryginalnego IP na amerykańskie. Jeśli Wasz obecny pakiet nie zawiera dostępu do serwerów w USA pamiętajcie, że dostęp na próbę możecie wykupić w każdej chwili. Po miesiącu (jeśli się Wam nie spodoba), znów możecie opłacać tylko swój  wybrany pakiet. Oferta HideIP VPN to pełna wolność. Płacisz kiedy chcesz i za co chcesz – żadnej umowy.

Aby zobaczyć aktualnie dostępne pakiety kliknij banner poniżej i wejdź do sekcji Premium. Nie zapomnij polecić nas swoim znajomym na Facebooku – przycisk „Like” znajdziesz poniżej.