Wielka Świąteczna promocja VPN – powodzenia!!!!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Witamy Wszystkich Świątecznie! Jak co roku mamy dla Was Świąteczno – Nowo Roczne promocje i atrakcje. Ale zanim przejdziemy do szczegółów pozwólcie, że złożymy Wam wszystkim serdeczne życzenia zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku. Niech Wasze połączenia sieciowe będą zawsze szybkie, stabilne i anonimowe! ;-). Mamy nadzieję, że w nadchodzącym, 2012 roku będziecie nadal z nami – nie zapomnijcie także polecić nas swoim znajomym!

HULU, Netflix i BBC dla każdego

A teraz czas na „prezenty” czyli informację o tym co Was czeka w najbliższych dniach!

Po pierwsze rozdamy 100 całkowicie darmowych kont VPN. Konta będą w pełni funkcjonalne, dokładnie tak samo jak te znajdujące się w naszej ofercie Premium. W śród darmowych kont VPN, które będziecie mogli wylosować znajdują się długo oczekiwane konta VPN oferujące dostęp do adresów IP w UK i w USA (czyli wspomniane wyżej BBC, 4oD, Hulu czy Netflix staną przed Wami otworem!). Kolejna promocja o Wielka Obniżka Cen kont VPN, które oferujemy. Wiemy, że nie Wszystkim z Was uda się wylosować darmowe konto dlatego też możecie się spodziewać upustów cenowych do 50% na pakiety kont Premium VPN.

Świąteczne upusty cenowe w HideIPVPN

Konta VPN w promocyjnych, świątecznych cenach będziecie mogli wykupić w ciągu dwóch, „specjalnych” dni. 23-go oraz 24-go grudnia wszystkie oferowane przez nas pakiety VPN zostaną przecenione w następujący sposób:

 • upust 50% na każdy z pakietów VPN z miesięczną ważnością konta.
 • upust 25% na każdy z pakietów VPN o ważności kwartalnej, pół-rocznej i rocznej.

Więcej szczegółów na ten temat pojawi sie na naszej stronie w dniu 22.12.2011.

Rozdajemy konta HideIpVPN na Święta!

Zawsze staramy się pomóc (w miarę własnych możliwości)  tym z Was, którzy nie mogą sobie pozwolić na dostęp do kont typu Premium. W związku z tym w dniu 25 grudnia będzie można wylosować jedno ze 100 darmowych kont VPN. Pula pakietów przedstawia się następująco :

 • 50 darmowych kont typu NL VPN (szczegóły w dniu 25.12.2011
 • 50 darmowych kont typu UK/US VPN (szczegóły w dniu 25.12.2011)

Dokładne szczegóły oraz informacja o dostępności kont będzie się pojawiać w dniu 25.12.2011 na naszym anglojęzycznym blogu o rożnych porach dnia (zatem warto zaglądać!)

Mamy nadzieje, że tegoroczna akcja przypadnie Wam do gutsu. Jeszcze raz Spokojnych Świat i szampańskiej zabawy w Sylwestra od całej ekipy HideIPVPN!

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more