VPN dla webmastera to ważna usługa!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Bylibyśmy zdziwieni, gdyby większość z Was o VPN nie słyszała. Co to jest VPN? Jak działa VPN, itp. Jednak zapewne nie wielu webmasterów, czy właścicieli stron/usług rozważa na codzie korzystanie z VPN w obsłudze swojej strony. Raczej myślimy o tym, że tylko ci co ściągają filmy korzystają z VPN dla torrentów. Dziś informacja o tym, jak ważny może by VPN dla webmastera. A powodem do wpisu jest rzeczywista sytuacja z przed kliku dni. Kto wie, może nasz wpis i VPN pomogą Wam uniknąć kłopotu? 

Zanim opiszemy co się stało króciutki wstęp…

Co to jest i jak działa VPN?

Powyżej, znajdziecie pełniejsze rozwiniecie tej kwestii – Co to jest VPN? czy też Co to jest Smart DNS? Wiemy jednak, że nie każdemu chce się klikać, otwierać nową stronę i czytać. Zatem króciutkie streszczenie.

VPN to inaczej wirtualna sieć prywatna. Takie specjalne połączenie w sieci – naszym przypadku w internecie, które choć przechodzi między Wami a np. strona docelową przez wiele serwerów działa podobnie jak bezpośrednie połączenie kablowe. Innymi słowy, tak, jakbyście byli wstanie poprowadzić do miejsca które odwiedzacie (serwera VPN) własny przewód sieciowy. Prywatny tunel VPN, choć wirtualny, zachowuje cechy takiego połączenia. Nie pokazuje np. jakie dane są przez niego przesyłane. Co więcej, dane te są szyfrowane. Więc tak jak w przypadku przecięcia kabla – ktoś mógłby Was podsłuchać, w przypadku VPN nawet przechwycenie takich danych nic nie da. Kolejna cecha – dla której VPN dla webmastera powinien być ważna sprawą to ukrycie i możliwość zmiany adres IP.

Oto dlaczego VPN dla webmastera może być WAŻNYM narzędziem!

Zaledwie kilka dni temu, jedna z naszych koleżanek zorientowała się, że ma problem ze swoją stroną. Zgłosili się do niej zagraniczni klienci z informację, że część treści wyświetla im się w niezrozumiałym języku. Koleżanka sprawdziła i… u niej wszystko działało. Z problemem zgłosiła się. Po uruchomieniu VPN i zmianie adresu IP na kraj z którego łączyli się ze stroną klienci okazało się, że faktycznie. Użytkownikom z innym adresem IP, strona na skutek błędu prezentowała treści pomieszane w różnych językach. Gdyby koleżanka – co już czyni – korzystała z VPN dla webmastera mogłaby stronę kontrolować na bieżąco.

Usługa VPN dla webmastera

Jeśli jesteś właścicielem lub obsługujesz strony skierowane do między narodowego odbiory pamiętaj. Warto czasem sprawdzić czy Twoi klienci widzą faktycznie to co chciałbyś by widzieli.

Błędy sue zdarzają. Szkoda byłoby z powodu braku takiej kontroli, na którą pozwoli dobra usługa VPN stracić klienta lub zyskać opinie nieprofesjonalnej firmy. Konkurencja w internecie jest olbrzymia, stąd takie wpadki mogą czasem sporo kosztować.

O usłudze VPN warto myśleć jak o narzędziu codziennego użytku. Zarówno z powodu pracy i strony jaki bezpieczeństwa własnych danych online.

Nasza usługa VPN oferuje dostę do adresów IP z następujących krajów:

 • adres IP z USA
 • adres IP z UK
 • adres IP z Polski
 • adres IP z Niemiec
 • adres IP z Francji
 • adres IP z Holandii
 • adres IP z Kanady

By skorzystać z naszej usługi VPN kliknij poniżej i zarejestruj usługę na wybrany pakiet – zakładka „PRICING”. Jeśli masz pytania, zapraszamy do komentarzy pod wpisem.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more