Szukamy programisty Mac OS dla usługi VPN

HideIPVPN VPN i SmartDNSTym razem króciutko. Jak wiecie, na naszej stronie jest narzędzie ułatwiające wszystkim naszym klientom (uzywającym Windows XP, Windows Vista, WIndows 7 a także Windows8) korzystanie z usług i połączeń VPN oferowanych przez naszą firmę. Zamiast żmudnego i ręcznego tworzenia kilkunastu połączeń VPN w swoim komputerze wystarczy ściągnąć i zainstalować nasze oprogramowanie aby wszystko stało się proste i łatwe.Nasz VPN software jest na bieżąco aktualizowany i ulepszany. Ostatnio dodano do niego wiele nowych funkcji. Np. można wyłączyć automatycznie dowolny wskazany program w przypadku utraty połączenia z siecią VPN. CO więcej, pogram potrafi sam takie połączenie odzyskać i uruchomić wskazany program na nowo. Oznacza to, że np. korzystanie z klientów torrent (uTorren, eMule, itp) nie wymaga już naszej stałej obecności przy komputerze i nadzoru.

Aktualnie chcielibyśmy zaoferować identyczną funkcjonalność użytkownikom Maców. Większość pracy koncepcyjnej,została wykonana przy tworzeniu oprogramowania dla Windows. Wiecie zatem dokładnie czego oczekujemy od platformy dla OSX. Jeśli usługi przez nas oferowane są Wam nie znane (strona została wskazana przez kolegę) wystarczy zarejestrować się do naszej usługi Free VPN Trial – ściągnijcie oprogramowanie dla Windows, zarejestrujcie się i przez 3 godziny (bez żadnych zobowiązań) możecie testować funkcjonalność software’u i serwerów VPN .

Ofertę kierujemy do wszelkich potencjalnie zainteresowanych programistów Mac OS. Nie ważne jest dla nas czy jesteś studentem, uczniem czy pracownikiem działu IT. Jeśli tylko uważasz, że (w rozsądnym przedziale czasowym) jesteś wstanie stworzyć funkcjonujące oprogramowanie w wersji na Mac’a daj znam znać. Jeśli masz kolegę, który może być zainteresowany – daj jemu znać.

Oferty (wstępna wycena + czas wykonania) prosimy przysyłać wyłącznie w języku angielskim na contact {at} hideipvpn.com – dziękujemy za zainteresowanie!