Star Wars Netflix – plotki i fakty

Gwiezdne Wojny NetflixZ okazji oficjalnej prezentacji kinowego trailera Star Wars The Force Awakens (oficjalny plakat i trailer poniżej) pomyśleliśmy, że to dobry pomysł by napisać kilka słów możliwym połączeniu – Star Wars Netflix. W końcu aż się prosi, by nasze ulubione filmy trafiły do naszej ulubionej usługi VOD. Przy okazji, temat ten daje nam pretekst by w ogóle napisać o Star Wars, które bardzo lubimy. Wy wybieracie się do kina?

Star Wars Netflix – fakty

Zacznijmy od tego co wiemy na pewno. Disney wykupił Lucasfilm a warz z nim prawa do całej franszyzy Star Wars (poza jednym filmem). Netflix i Disney podpisali umowę, która może umożliwić Netflixowi pokazywanie tytułów Disney’a, w tym Gwiezdnych Wojen od 2016 roku. Obecnie, prawa do dystrybucji Gwiezdnych Wojen przynależą (przynajmniej na terytorium USA) kanałowi Starz. Umowa ta jednak kończy się w tym roku.

Oczywiście by oglądać Netflix w Polsce potrzebujecie dwóch rzeczy. Pierwsza to szybki VPN – dokładnie taki jak oferujemy. Alternatywnie, możecie skorzystać z usługi dołączonej do naszych pakietów VPN czyli Smart DNS. Tyle faktów.

Star Wars Przebudzenie mocy – plakat i trailer – co myślicie?

Przbudzenie MocyChętnie poznamy Wasze oceny dotyczące plakatu, filmu i oczywiście nowego, rozszerzonego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Podobają Wam się? Coś zwraca Wasza uwagę? A może jest ajkis bohater, którego Wam brakuje, np. Jar Jar Binks? Piszcie w komentarzach.

Star Wars Netflix plotki…

A teraz czas na to, co może jest prawda. Umowa Disney – Netflix wchodzi w życie w styczniu 2016. Zgodnie z informacjami ze strony Extreamist.com na początku 2016 roku (Netflix na razie oficjalnie zaprzecza tym planom) są szanse na to iż 5 pierwszych filmów sagi pojawi się w katalogu Netflix. Dlaczego 5 a nie 6? Otóż prawa do Star Wars A New Hope (czyli Nowa nadzieja) są ciągle w rękach 20th Century Fox i jak się domyślacie firma ta nie zamierza się ich na razie pozbyć. Szepty donoszą także, że jeśli pojawi się faktycznie konglomerat (czyli kontent + usługa) pt. Star Wars Netflix, to filmy zostaną dodane do południowoamerykańskiej biblioteki Netflix. Czy tak się stanie, na razie ne wiadomo.

Star Wars online – Netflix

Jeśli macie wykupiony dostęp do naszych usług VPN lub/i Smart DNS w obecnej chwili w serwisie Netflix znajduje się tylko jeden tytuł z serii Gwiezdne Wojny – serial Wojny Klonów (Clone Wars).

Jeśli dostępu do VPN i Smart DNS nie macie to może to fajna okazja by przetestować (za darmo!!!!) i nas i Netflix’a? Macie ochotę pooglądać Star Was Clone Wars samodzielnie lub z nadchodzącym pokoleniem fanów Gwiezdnych wojen – zarejestrujcie się w Netflixie (pierwszy miesiąc za darmo i bez zobowiązań) i wypróbujcie nasz VPN lub Smart DNS (też za darmo i tez bez zobowiązań!).

TESTUJ HideIPVPN