Ściągasz? Uważaj! „Naloty” to nie „urban legend”

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

Zdarza Ci się od czasu do czasu skorzystać z sieci p2p czy torrent? A może słyszysz od czasu do czasu o nalocie policji i konfiskacie komputerów?
„No…tak czasem… ale rzadko; Nie ma o czym mówić; Mnie to nie spotka; To legendy, Policja wchodzi tylko do dużych serwerowni; itd…itd…”Mamy dla Was złą wiadomość, jeśli ściągacie cokolwiek co jest objęte ochroną prawa autorskiego może się zdarzyć, że i do Waszych drzwi ktoś niespodzianie zapuka.

W dzisiejszych czasach nigdy nie wiadomo czy to co robiłeś wczoraj nie zaszkodzi jutro dlatego nie warto wszem i wobec donosić z jakiego adresu IP łączycie się z siecią i co dokładnie w niej robicie. Warto pomyśleć o zabezpieczeniu swojej prywatności i anonimowości. Nawet jeśli Wasz komputer zostanie wskazany przypadkiem (np. z powodu bałaganu w firmie,  która jest Waszym ISP) – do czasu wyjaśnienia sprawy cały sprzęt komputerowy zostanie skonfiskowany i zabezpieczony. Czy macie 100% pewności, że w komputerze nie ma ani jednego pliku o który ktoś może Was zapytać – A co to? Np. może zdarzyło Wam się czegoś szukać… i trafiliście na stronę lub kliknęli link, który choć wcale Was nie interesował udawał, że jest informacja której szukaliście. Takie strony też zostawiają po sobie ślady w komputerze. Czy nie lepiej ukryć się przed wejściem do sieci i mieć spokój.

Jeśli myślicie, że sprawa tzw. nalotów nie jest częsta, że to się rzadko zdarza zapraszamy do rzucenia okiem na stronę naloty.pl – tam znadziecie więcej informacji o tym gdzie, kogo i za co ścigają.

Ze swojej strony zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępu do serwerów VPN. Dzieki nim skorzystacie anonimowo z sieci p2p/torrent (serwery VPN zlokalizowane w Niemczech i Holandii), pooglądać brytyjską telewizję  (serwery VPN zlokalizowane w UK) czy amerykańskie seriale na HULU (serwery VPN zlokalizowane w USA) – dzięki dowolnemu z nich będziecie mogli obejść limity np w serwisie MegaVideo (wystarczy po obejrzeniu dostępnego fragmentu zmienić IP i oglądać dalej).

Czy naprawę warto ryzykować?

Aby zobaczyć aktualnie dostępne pakiety kliknij banner poniżej i wejdź do sekcji Premium.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more