Rosyjski VPN i rosyjski adres IP – włącz teraz!

Autor:

Opublikowano:

Aktualizacja:

HideIPVPN z dumą informuje Was, że dodaliśmy nowy kraj do naszej sieci VPN. Mamy zupełnie nowy serwer zlokalizowany w Rosji, a to oznacza, że teraz oferujemy rosyjski VPN. A oto co powinniście wiedzieć o tej nowej funkcji.

Włącz rosyjski adres IP teraz!

Zanim przejdziemy do nudnej, technicznej części postu pozwólcie nam najpierw przekazać Wam kilka fajnych wiadomości. Po pierwsze mamy nadzieję, iż uznacie uznać rosyjski VPN za całkiem przydatny. Np. ze względu na wszystkie funkcje TV/VOD i muzykę. Choć rosyjski rynek VOD nie jest tak duży jak ten w USA to nadal ma kilka fajnych usług. Najważniejszą z nich jest Premier. Jeśli masz przyjaciela lub rodzinę w Rosji, która korzysta z tej usługi, będziesz miał jeszcze łatwiejszy dostęp do tej usługi.

Po drugie, jak zawsze, nowe funkcje (w tym przypadku serwer VPN w Rosji) są dostępne dla wszystkich klientów, nie tylko nowo zarejestrowanych. Jeśli subskrybujesz nasz najlepszy plan VPN właśnie teraz VPN z Rosji i rosyjski adres IP są do Twojej dyspozycji! Cena pakietu pozostaje bez zmian. Jeśli jesteś zapisany do jakiegokolwiek innego pakietu VPN, ale uważasz, że adres IP z Rosji i Rosyjski VPN byłyby dla Ciebie przydatne, skontaktuj się z naszym działem wsparcia technicznego po przez swoje konto, a my zrobimy wszystko, co w naszej mocy, aby pomóc Ci zmienić plan.

Super serwer VPN w Rosji da Ci rosyjski adres IP!

Nasz nowy, rosyjski serwer VPN znajduje się w Moskwie. Jak wszystkie nasze serwery VPN oferuje on do 1 Gbps przepustowości. Podczas korzystania z Russian VPN możesz używać następujących protokołów VPN: SSTP, PPTP, L2TP, OpenVPN i oczywiście SoftEther.

P.S. – P2P i ruch torrentowy nie są dozwolone na rosyjskich serwerach VPN – do takich celów prosimy używać serwerów NL & DE.

O autorze

Dodaj komentarz

Najnowsze posty

 • Rozdajemy – Smart DNS i VPN za darmo

  Jest nam niezmiernie miło poinformować, ze rozpoczynamy kolejny raz losować konta Smart DNS i VPN za darmo. Wiemy, ze darmowy VPN zawsze cieszy się wśród Was sporą popularnością a i nam sprawia radość, że możemy Was chociaż tak obdarować. Zatem nie traćmy czasu. Smart DNS i VPN za darmo – co dokładnie losujemy? Jeśli weźmiesz udział…

  Read more

 • #zostanwdomu – darmowe filmy z TubiTV

  W tej chwili znajdujemy się w trudnej i zupełnie nowej dla wszystkich sytuacji. Chociaż już od dłuższego czasu przewidywano różnego rodzaje pandemie, nikt tak naprawdę nie wierzył, że to się wydarzy. To trochę tak, jak z tymi wszystkimi filmami o Kalifornii, która zapada się pod ziemię lub o wielkiej asteroidzie, która uderza w Ziemię. I…

  Read more

 • Znów możesz zmienić region Netflix!

  UWAGA! Ważna aktualizacja: Jak odblokować Netflix USA w Polsce Grudzień 2017! Chyba wszyscy wiecie, że w ostatnich tygodniach Netflix utrudnił życie sporej liczbie użytkowników. Po globalnej ekspansji serwis zaczął bardziej aktywną walkę z usługami VPN, proxy i DNS, których używaliście by zmienić region Netflix. Dziś chcemy Wam dać znać, że korzystając z naszego VPN i Smart…

  Read more